انتشار تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته از روح دوچرخه سوار به سوژه کاربران فضای مجازی بدل شده است.

دوچرخه سواری عجیب روح در خیابان + فیلم دوربین مدار بسته

به گزارش سلام نو، این تصاویر ضبط شده از روح دوچرخه سوار، به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است و مردم محلی را به تکاپو انداخت تا راز شبح‌آلود این دوچرخه متحرک را توضیح دهند.

ویدیویی از یک دوربین مدار بسته از خیابان شامبلز (Shambles) شهر یورک (York) انگلیس، دوچرخه در حال حرکتی را ثبت کرده است که گویی روحی بر آن سوار است و پس از مکثی، دوچرخه را در کنار خیابان رها می کند.

شهر تاریخی یورک که به خالی از سکنه ترین شهر اروپا، معروف است، همیشه داستان های ماورالطبیعی در دل خود دارد، اما این تصاویر ضبط شده، به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است و مردم محلی را به تکاپو انداخت تا راز شبح‌آلود این دوچرخه متحرک را توضیح دهند.

تصاویر دوربین مدار بسته حرکت دوچرخه‌ای بدون سوار را ثبت کرد

با انتشار این ویدیو در شبکه های اجتماعی، بازار شامبلز اعلام کرد: «دیروز، چیز بسیار عجیبی در دوربین مدار بسته مشاهده شد. آیا کس دیگری متوجه فعالیت های ماوراء الطبیعه عجیب و غریب در اطراف شهر شده است؟»

تصاویر دوربین مدار بسته حرکت دوچرخه‌ای بدون سوار را ثبت کرد


در این تصاویر دوچرخه بزرگسالانی را می توان به وضوح دید که از یک مسیر فرعی خارج می شود و پس از تکان خوردن روی سنگفرش ها تعادل خود را حفظ می کند. سپس به کنار سنگفرش می رسد و بیش از دو ثانیه مکث می کند و پس از آن به زمین می افتد.


یکی از کارشناسان ارواح این تئوری را مطرح کرد که ماجرای این دوچرخه و روح سوار آن ممکن است با پسر گمشده یورک مرتبط باشد که قبلاً در این منطقه دیده شده بود. مارک گراهام، که هدایت گروه پیاده‌روی ارواح اصلی یورک را بر عهده دارد، می‌گوید: «ماجراهای زیادی در خیابان شامبلز وجود دارد. درهایی که بی دلیل باز و بسته می‌شوند، خانه‌هایی که ناپدید می‌شوند.

من هرگز آن دوچرخه را فراموش نمی کنم. یورک مجموعه ای کامل از اتفاقات عجیب و غریب است. یکی از داستان ها مربوط به پسری است که ظاهر می شود و ناپدید می شود. او از دیدن شما شوکه به نظر می رسد و شما از دیدن او شوکه می شوید. او در پنج یا شش مکان در شهر می‌چرخد که انگار به دنیای ما قدم گذاشته یا ما به دنیای او رفته‌ایم.

او را پسر گمشده می نامند و یک راز است. نمی دانم که آیا او دوچرخه سواری می کند یا نه! یورک تاریخ تاریک و خون آلودی دارد؛ با بیش از ۵۰۰ مکان خالی از سکنه در شهر باستانی که باعث شده است توسط بنیاد بین المللی تحقیقات ارواح به عنوان خالی از سکنه ترین شهر اروپا معرفی شود.

مناظر ترسناک که در سال ۷۱ بعد از میلاد قلمروی رومیان و وایکینگ ها بود، مکانی کلیدی در فتح نورمن ها و جنگ داخلی انگلیس به عنوان پایتخت باستانی شمالی بریتانیا بود.»

کوچه ای در شهر یورک

اما مکنزی کرامپتون، که تورهای ارواح سایه های یورک را اجرا می‌کند، گفت: «من فکر می‌کنم اگر بتوانید آن را از زاویه‌ای دیگری ببینیم و قطعاً هیچ‌کس در طرف دیگر نباشد، ۹۹ درصد درست است و باورنکردنی خواهد بود. اما من همیشه کمی شک دارم، زیرا تعداد زیادی از جوانان را در آنجا پیدا می شوند که ممکن است شیطنت کنند. اما اگر من زاویه دوربین مدار بسته را از طرف دیگر می دیدم و کسی آنجا نبود، می گفتم بله، این قطعاً ماوراء الطبیعه است.»

کوچه ای در شهر یورک

کلر برایانت از تیم شکار ارواح جستجوی ماوراء الطبیعه یورک نسبت به روحی سوار بر این دوچرخه شک داشت. او توضیح داد: «در این تصاویر یک مشکلی هست. این واقعیت که نمی‌توانید ببینید دوچرخه از کجا می‌آید، احتمال اینکه یک شوخی باشد را تقویت می کند. در یورک همیشه چیزی اتفاق می‌افتد، چیزی که نمی‌توانیم توضیح دهیم. ما می‌دانیم که یورک خالی از سکنه است و با توجه به لایه های تاریخی یورک از دوران رومی‌ها، وایکینگ‌ها و آنگلوساکسون‌ها، هر چیزی محتمل است.»

تصاویر دوربین مدار بسته از روح دوچرخه سوار

کد خبرنگار: ۱۵
۲دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید