سرهنگ محمد رازقی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران اعلام کرد با توجه به اینکه حجم ترافیک در ورودی‌های بهشت زهرا در شب بیست و سوم ماه رمضان زیاد است، شهروندان توجه کنند که از ساعت یک بامداد به بعد هم درهای ورودی به بهشت زهرا بسته خواهد شد.

به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس برای مراسم شب بیست و سوم ماه رمضان را تشریح کرد.

سرهنگ محمد رازقی در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: همچون دو شب قدر گذشته، ماموران پلیس راهور تمهیدات ترافیکی را در محل‌های برگزاری مراسم شب قدر اتخاذ کرده‌اند و برای برگزاری مراسم شب بیست و سوم نیز در آماده‌باش هستند که این آماده‌باش تا پایان مراسم‌ها ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به محورهای دارای محدودیت تردد گفت: در برخی از محل‌های برگزاری مراسم محدودیت تردد نیز اعمال شده که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به محدودیت تردد در مسیر جنوب به شمال خیابان ری از میدان قیام به سمت شمال و مسیر شرق به غرب خیابان محلاتی ورودی خیابان ری اشاره کرد همچنین در میدان فلسطین به دلیل برگزاری مراسم در مسجد امام صادق (ع) محدودیت تردد خواهیم داشت.

رازقی با اشاره به پیش‌بینی حجم بالای تردد در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا نیز اظهارکرد: با توجه به سوابق قبلی، پیش‌بینی می‌کنیم که بار ورود به سمت بهشت زهرا پرحجم و سنگین باشد. شهروندان باید توجه داشته باشند که از ساعت یک بامداد به بعد درهای ورودی به بهشت زهرا مسدود خواهد شد بنابراین لازم است که زمان حضور خود را مدیریت و زودتر حرکت کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست برای پارک وسایل نقلیه از محل‌های مناسب استفاده کنند تا توقفشان مانع از تردد دیگر خودروها و ایجاد سدمعبر نشود.

کد خبر: 48917400

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار