در این روزها، مردم کدام جانبازی را دیدند که سوار بنز و بی ام و باشد؟!

جانبازان را با واردات خودرو بی‌اعتبار نکنید!

به گزارش سلام نو دولت بهار به نقل از روح الله اصل بیگی جانباز جنگ تحمیلی نوشت: در شرایطی که واردات خودروهای خارجی برای مردم عادی ممنوع است با اعلام خبر ثبت نام خودروهای وارداتی ویژه جانبازان ناخودآگاه فضای عمومی تحت تاثیر این خبر قرار گرفته که جانبازان می‌توانند خودرو خارجی اعم از بنز و بی ام و وارد کنند، غافل از این که متوجه نیستند با وضع و اعلام این گونه اخبار بی‌مصرف با دست خود تیشه به ریشه و اعتبار و حیثیت تمام جانبازانی که در راه وطن روح و روان و بعضا هم قسمتی از اعضای بدن خود را فدای این مرز و بوم کردند می زنیم.

با نشر این خبرها جوانان این کشور فکر می کنند همه چیز برای جانبازان گل و بلبل است و همه شرایط نیز برای رفاه و آرامش آنان فراهم است ولی خبر ندارند که به قول آن ضرب المثل معروف  "درونمان خودمان را می سوزانند و برونمان دیگران را"! ولی واقعیت اوضاع این است که اکثریت جانبازان امروزه به سختی امرار و معاش می کنند و زندگی خود را اداره می نمایند تا این که خودروشان هم بنز و بی ام و باشد. 

در این روزها، مردم کدام جانبازی را دیدند که سوار بنز و بی ام و باشد! در قانون واردات اعلامی، دولت پیش بینی کرده برای جانبازان ۷۰ درصد تا سقف ۳۵ هزار یورو یعنی با تبدیل آن به تومان حدودا ۲ میلیارد تومان و برای جانبازان بالای ۵۰ درصد تا سقف ۲۵ هزار یورو یعنی ۱ و نیم میلیارد تومان مورد نیاز است و باید خودشان داشته باشند تا بتواند از این امتیاز استفاده کرده و مجوز واردات داده است. اما با این وضعیت و شرایط چه تعداد و چند نفر جانباز ۷۰ و ۵۰ درصد داریم که از این امتیاز بتوانند استفاده نمایند؟!

امروزه همه می بایست و نیاز دارند مانند مردم سایر کشورها از این امتیازات استفاده نمایند. نباید با انجام این اقدامات ناپخته بی جهت بر سر جانبازان منت گذاشته و روح و روان باقی مانده را از بین برده و مظلومیت و وجهه جانبازان را فدای اعلام این امتیازات بی مصرف و بی خاصیت می کنید و با نشر این اخبار نامناسب در جامعه جایگاه جانبازان بی ادعای کشور را نزد افکار عمومی طور دیگر جلوه می دهید و همه چیز را برای آنان گل و بلبل نشان می دهید!

کد خبرنگار: ۱۹
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید