نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در روزهای اخیر و بعد از شکست تلاش‌های غربی‌ها در کسب نتایج مطلوب از ایجاد اغتشاش در کشور پیامی را به ایران داده‌اند.

آخرین وضعیت مذاکرات برجام/ غربی‌ها در روزهای اخیر به ایران پیامی ارسال کرده اند

به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا،عباس مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در رابطه با آخرین وضعیت مذاکرات میان ایران و کشورهای عضو برجام، گفت: ایران با توجه به اینکه منطق دارد هیچ‌گاه میز مذاکره را ترک نکرده است. عهدشکنان و پیمان‌شکنانی که میز مذاکره را ترک کرده‌اند اکنون به دنبال این هستند که بر طبل نافرمانی خودشان بکوبند، ادامه این روند و بر طبل بدعهدی‌ها کوفتن نتیجه‌اش تسلیم ایران نیست، بلکه مصمم‌تر شدن ایران بر ادامه راه مقاومت است.

وی خاطرنشان کرد: طرف‌های غربی باید بدانند که با رعایت حرمت ایران و منافع ملت ایران می‌توانند با ایران صحبت کنند نه در فضای فشار و تهدید.

مقتدایی در ادامه عنوان کرد: البته در روزهای اخیر با توجه به تلاش‌های غربی‌ها مخصوصا سه کشور که بیشتر از سایرین لجاجت کرده‌اند یعنی آلمان، فرانسه و انگلیس و اینکه نتوانسته‌اند به نتایج مطلوب خودشان در ایجاد اغتشاش و تحریک معدود کسانی که اهل اغتشاش بوده‌اند، برسند، پیامی را به ایران داده‌اند که طی آن پذیرفته‌اند ایران به عنوان یک کشور مقتدر منطقه مورد توجه است لذا اکنون باب جدیدی از گفت‌وگوها در نتیچه پیروزی ملت ایران باز شده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی ابراز داشت: اغتشاشگران ابزار کسانی شدند که می‌خواستند با استفاده از پول و یا قدرت بیگانه اهداف و مقاصد بیگانگان را در داخل کشور پیاده کنند. اکنون افراد حامی و پشت پرده آن‌ها یعنی حامیان معاندین در حال فرار هستند و این نشان می‌دهد که ملت ایران بزرگتر از آن چیزی است که آن‌ها در تصورات خودشان فکر می‌کردند.

کد خبرنگار: ۱۳
۱دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید

  *** ***