یک مرد افغان در تهران قصد بریدن سر پسر ۱۵ ساله را داشت که مرد قصاب به کمک شاگرد مغازه اش رفت.

 اقدام هولناک مرد افغان در تهران / این مرد قصد داشت سر یک پسر ۱۵ ساله را ببرد!

مرد افغان در اقدامی هولناک پسر ۱۵ ساله را با ضربات چاقو به یک قدمی مرگ کشاند.

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، عقربه ها ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه شنبه ۳۰ مرداد سال جاری را نشان می داد که فریادهای کمک کمک پسر ۱۵ ساله ای در مقابل یک مغازه قصابی در منطقه حسن آباد فشافویه در خیابان پیچید.

اقدام به قتل مرد افغان

مرد قصاب وقتی صداهای شاگرد مغازه اش را شنید سراسیمه از مغازه خارج شد و با صحنه عجیبی روبرو شد. مرد جوانی با چاقو پسر ۱۵ ساله را هدف ضربات چاقو قرار داده بود و مرد افغان که چاقو به دست بود قصد داشت با چاقوی تیزی که در دست داشت اقدام به بریدن گردن پسر نوجوان کند که در این صحنه مرد قصاب وارد عمل شد و به سمت مرد افغان حمله کرد.

مرد قصاب با مرد چاقو به دست درگیر شد که در این درگیری مرد قصاب نیز هدف ضربه چاقو قرار گرفت که در ادامه مردم با دیدن این صحنه به کمک مرد قصاب رفته و با کتک کاری موفق شدند مرد افغان را زمینگیر کنند و چاقو را از دست او بگیرند.

نجات پسر ۱۵ ساله از زیر تیغ مرد افغان

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس تهران همراه امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند و در ابتدا پسر ۱۵ ساله و صاحب کارش که مرد قصاب است به بیمارستان منتقل شدند.

کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران نیز به دستور بازپرس پرونده و با توجه به اقدام به شروع قتل وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی پی بردند مرد جوان که اهل کشور افغانستان است یک هفته قبل به تهران آمده است.

تیم پلیس جنایی تهران در تحقیقات پی بردند که مرد افغان بدون هیچ شناخت و انگیزه قبلی وقتی به جلوی مغازه قصابی می رسد با چاقو به پسر ۱۵ ساله که در مغازه قصابی کار می کند حمله می کند و او را هدف ضربات چاقو قرار داده و زمانیکه قصد داشته سر این پسر نوجوان را ببرد مرد قصاب متوجه ماجرا شده و به سرعت خود را به مرد افغان و شاگرد مغازه اش می رساند و با درگیری با مرد افغان موفق به نجات جان شاگرد مغازه اش می شود اما خودش نیز هدف ضربه چاقو قرار می گیرد.

بنا بر این گزارش، پسر ۱۵ ساله در وضعیت کما قرار دارد و تحت نظر پزشکان است و مرد افغان نیز برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

کد خبر: 55282114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 9 + 9 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار