۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
کد خبر: 9692678

آلوارو بنیتو هفته گذشته و پس از انتقاد از راموس، کروس و کاسیمیرو از سمت خود به عنوان مربی تیم دوم جوانان رئال برکنار شد. او حالا در مورد زیدان معتقد است که او می‌تواند فرگوسن رئال باشد.

به گزارش سلام نو، روز گذشته زیدان پس از 9 ماه به رئال بازگشت و جانشین سولاری شد. او حالا باید تیمی بحران زده را در یازده بازی باقیمانده تا انتهای لالیگا هدایت کند.

در مورد بازگشت زیدان، میان رئالی ها اتفاق نظر وجود دارد. آلوارو بنیتو نیز با این قضیه موافق است ولی در مورد زمان این بازگشت تردیدهایی دارد.

او به کادنا سر گفت:« جایگاه یک مربی در رئال متزلزل است و هر تصمیمی که می گیرد، ممکن است عواقبی داشته باشد. همیشه گفته ام که زیدان بهترین گزینه برای هدایت رئال است ولی تغییر مربی در این مقطع به هیچکس کمک نمی کند. در روزهایی که سایر رقبا با انگیزه به کار ادامه می دهند و رئال هیچ شانسی برای قهرمانی ندارد. این کار را برای زیدان دشوار خواهد کرد.

در مورد زمان بازگشت زیدان خیلی موافق نبودم ولی او در درازمدت بهترین مربی برای رئال است. زیدان می تواند و باید سر الکس فرگوسن رئال باشد. باید نگاه ها به مربیان در رئال عوض  شود. زیدان شاید نتواند هر سال رئال را به مهمترین جام ها برساند ولی باید حفظ شود. فرگوسن هم در برخی فصول از کسب جام با منچستریونایتد باز می ماند ولی سال بعد جبران می کرد.»

آلوارو بنیتو هفته گذشته و پس از انتقاد از راموس، کروس و کاسیمیرو از سمت خود به عنوان مربی تیم دوم جوانان رئال برکنار شد. اخراجی که بازتابی منفی در سطح رسانه ای داشت. او سال هاست به عنوان مفسر فوتبال در رسانه های معتبر اسپانیا فعالیت دارد.

کد خبرنگار: ۱
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

آخرین اخبار

لینک‌های مفید