مسعود پزشکیان گفت: آن‌هایی که ادعا می‌کنند مسلمان هستند، اما با بددهنی، تهمت، افترا و انگ زدن می‌خواهند طرف مقابل را حذف کنند، باید پاسخگو باشند که چرا جامعه به این شکل درآمده است که نمی‌توانند آن را هدایت کنند؟! علت دوری اکثر جوانان از ما به دلیل رفتار و عمل ما بوده است، با این منطق کسی را نمی‌توان جذب و حتی به کسی که از نظر فکری از ما فاصله دارد، بگوییم ما را قبول کن! منطق این دسته از افراد دعوا کردن، از دیوار بالا رفتن و تهمت زدن است.

مسعود پزشکیان: رای ندادن خاکستری‌ها، یعنی تصمیم‌گیری اقلیت برای اکثریت

به گزارش سلام نو به نقل از جماران، مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار جماران گفت: حضور نداشتن قشر خاکستری در پای صندوق، رأی دادن به گروهی دیگر است که بیایند و قدرت را به دست بگیرند؛ یعنی اقلیت بتوانند بر اکثریت تصمیم بگیرند و حکومت کنند.

دکتر مسعود پزشکیان در حاشیه سفر به اصفهان به خبرنگاران گفت:

حضور نداشتن قشر خاکستری در پای صندوق، رأی دادن به گروهی دیگر است که بیایند و قدرت را به دست بگیرند؛ یعنی اقلیت بتوانند بر اکثریت تصمیم بگیرند و حکومت کنند.

پزشکیان با توجه به نزدیک شدن دومین مناظره انتخاباتی و صحبت‌های زاکانی مبنی بر پاسخگویی به ظریف در این برنامه، گفت: ما تا جایی که می‌توانیم سعی می‌کنیم با منطق صحبت کنیم.

آن‌هایی که ادعا می‌کنند مسلمان هستند، اما با بددهنی، تهمت، افترا و انگ زدن می‌خواهند طرف مقابل را حذف کنند، باید پاسخگو باشند که چرا جامعه به این شکل درآمده است که نمی‌توانند آن را هدایت کنند؟!

علت دوری اکثر جوانان از ما به دلیل رفتار و عمل ما بوده است، با این منطق کسی را نمی‌توان جذب و حتی به کسی که از نظر فکری از ما فاصله دارد، بگوییم ما را قبول کن! منطق این دسته از افراد دعوا کردن، از دیوار بالا رفتن و تهمت زدن است.

وی در خصوص حضور قشر خاکستری در پای صندوق رأی، گفت:

حضور نداشتن قشر خاکستری در پای صندوق، رأی دادن به گروهی دیگر است که بیایند و قدرت را به دست بگیرند؛ یعنی اقلیت بتوانند بر اکثریت تصمیم بگیرند و حکومت کنند.

پزشکیان در پاسخ با این سوال که چگونه می‌توان به امید را تزریق کرد، گفت: در صحبت‌های خود از امید گفتم؛ باید همه باور کنند طرف حق هستیم و این حق را در طی زمان می‌توان فهمید؛ اما همین را می‌توان به این عزیزان گفت که سعی کنند در پای صندوق رأی حاضر شوند و به کسی رای دهند که حق و حقوق آن‌ها را رعایت خواهد کرد.

کد خبرنگار: ۱۵
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید

  *** ***