فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. تفسیر فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

فال فروردین

ابجد فال شما : د د آ

تعبیر فال ابجد: هراس به دل راه ندهید. / شجاعانه و قاطعانه با مسائل روبرو شوید. / پستی و بلندی / تشویش درونی / ایستادگی در برابر مشکلات / عزم راسخ

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

فال اردیبهشت

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر فال ابجد: از چیزی فرار می‌کنید. / ممکن است با یک تعهد، مسئولیت، کار زیاد، دردسر و...  روبرو شوید. / انتخاب این فال بروز مشکلاتی را پیش‌بینی می‌کند که می‌بایست با اقداماتی حل کرد. / یافتن راه حلی برای مقابله با وضعیت بحرانی یا دشمنان و اشخاص مشکل‌ساز / غنیمت‌شمردن فرصت‌ها

فال ابجد متولدین خرداد ماه

فال خرداد

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر فال ابجد: تغییری در راه است./ آمادگی برای ایجاد تغییر / ایمان داشته باشید که زندگی نهایتا چیزی بهتر از آنچه را که رها می‌کنید به شما ارزانی می‌دارد. / انتقال مظهر زندگی دوباره است. انتقال بهاری است پس از زمستانی سرد و طولانی. / برای پرورش یافتن، حرکت کردن و زندگی کردن، مرگ کهنه‌ها را بپذیرید.

فال ابجد متولدین تیر ماه

فال تیر

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر فال ابجد: اتحاد انرژی‌ها وعده‌ پیروزی می‌دهد. / مطابق با برنامه‌ریزی و نقشه‌هایتان پیش بروید. / کامیابی پس از تلاش بسیار/ زمانی است که به خود و نیروهایتان اعتماد کنید و به اهداف خود تمامیت بخشید. / شما به پاداشی که شایستگی آن را دارید دست خواهید یافت به شرط آنکه از حداکثر توانایی خود برای وقوع آن استفاده کنید.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

فال مرداد

ابجد فال شما : آ د آ

تعبیر فال ابجد: شما به قدر کافی انرژی خود را صرف موقعیت‌ها یا اشخاصی کرده‌اید که در قبال تلاش و ایثار شما هیچ‌چیز نپرداخته‌اند. / هرقدر بیشتر سعی می‌کنید به یک رابطه‌ کاذب قدرت و زندگی تازه بدهید بیشتر احساس ضعف و خالی بودن می‌کنید. / به ندای قلب تان گوش فرا دهید و از درون هدایت بطلبید!

فال ابجد متولدین شهریور ماه

فال شهریور

ابجد فال شما : آ ج ج

تعبیر فال ابجد: با خود صادق باشید و بدانید آنچه را که کاشته‌اید برداشت می‌کنید./ رفتارهای ما بازتاب‌هایی به دنبال دارد و زمانی که اوضاع به نظر نامطلوب می‌رسد از دو حال خارج نیست؛ یا می‌بایست از آن وضعیت نکاتی را بیاموزیم و یا نتیجه‌ اعمال گذشته خود را بپذیریم./ این فال هشدار می‌دهد که به حقوق دیگران چه مادی و چه معنوی تجاوز نکنید.

فال ابجد متولدین مهر ماه

فال مهر

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر فال ابجد: شکرگزار نعمت‌ها و رحمت‌های الهی باشید./ سهیم کردن دیگران در خوشی‌ها باعث افزایش خوشی‌هایتان می‌شود!/ پیدایش افق‌های جدیدی در زندگی / احساس صمیمیت بیشتر در روابط شخصی.

فال ابجد متولدین آبان ماه

فال آبان

ابجد فال شما : ج ج د

تعبیر فال ابجد: از مشاجرات غیرضروری اجتناب ورزید، در غیر این صورت ضرر و زیان متوجه شما خواهد شد./ نمایانگر نفاق و تفرقه در شرایطی دشوار است. / بحث و اختلاف در رابطه با اینکه کارها چگونه می‌بایست صورت پذیرد و درگیری مابین دو یا چند نفر موجب افزایش بحران می‌شود. در این مرحله ارتباط واقعی مابین افراد وجود ندارد. هیچ یک از طرفین حاضر به شنیدن سخنان دیگری نیست./ در زمینه کاری احتمال ترک کار یا تغییر شغل وجود دارد. با وجود پیروزی در این مبارزه ضررهای فراوانی ایجاد می‌شود که موقعیتی را برای یادگیری و رشد معنوی فراهم می‌سازد.

فال ابجد متولدین آذر ماه

فال آذر

ابجد فال شما : د آ ج

تعبیر فال ابجد: هم اکنون برای طرح و اجرای تعهدات و نقشه های طولانی مدت، لحظه مساعد و خوش یمنی است./ برای یک تغییر یا یک حرکت جدید به نیروی خود اعتماد کنید و با افکار بزرگ پیش بروید./ با رهبری خردمندانه، کنترل وضعیت کنونی را بر عهده گرفته و برای پیشرفت خود و دلبندان تان بهترین امکانات را فراهم سازید.

فال ابجد متولدین دی ماه

فال دی

ابجد فال شما : ج آ د

تعبیر فال ابجد: هم اکنون تحت تاثیر یک پیشنهاد جدید هستید که این پیشنهاد می‌تواند در رابطه با یک موضوع کاری و یا احساسی باشد که موجبات پیشرفت و خلاقیت شما را فراهم می‌سازد. / پیامی را به زودی دریافت می‌کنید و مرحله جدیدی از یک ارتباط را تجربه خواهید کرد. / از یک اتفاق غیرمنتظره شاد و مسرور خواهید شد!

فال ابجد متولدین بهمن ماه

فال بهمن

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر فال ابجد: صبر و بردباری / تلاش برای برطرف کردن نگرانی و کشمکش فکری یا احساسی / متکی به خود باشید./ امیدوار باشید./ پذیرای تشویق دیگران باشید. / متعهد باشید.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

فال اسفند

ابجد فال شما : ج ب ب

تعبیر فال ابجد: فرصت‌های طلایی / غنیمت شمردن فرصت‌ها / طرح ها، اقدامات یا تجربیات جدید/  تصمیم مهم / تعهد / کنترل شرایط.

کد خبرنگار: ۲۸
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید