جلیل رحیمی جهان‌آبادی گفت: در مورد ردصلاحیت بنده نوشتند به اسلام، قانون اساسی، جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و در نهایت التزام عملی اعتقاد ندارم. این رفتار خلاف منطق و مصلحت کشور است و به رابطه حاکمیت و مردم آسیب اساسی وارد می‌کند.

نماینده ردصلاحیت شده: در انتخاب رئیسی همه تلاش خود را کردم؛ آراء اهل سنت را پای کار رئیسی آوردم /بعد از ۸ سال نمایندگی می‌گویند به اسلام و ولایت فقیه التزام ندارم

به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، نماینده تربت جام در مجلس با اشاره به رد صلاحیت‌ها گفت: در مورد ردصلاحیت بنده نوشتند به اسلام، قانون اساسی، جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و در نهایت التزام عملی اعتقاد ندارم. جالب است که بعد از ۸ سال خدمت در مجلس چنین برگه‌ای به عنوان تقدیرنامه دستم دادند. این رفتار خلاف منطق و مصلحت کشور است و به رابطه حاکمیت و مردم آسیب اساسی وارد می‌کند.

جلیل رحیمی جهان‌آبادی، نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به رد صلاحیت‌ها توسط هیأت اجرایی گفت: با توجه به رفتاری که فرماندار در حوزه اجرایی بنده نشان داد، باور بنده بر این است که استانداری و مجموعه دولت برای حذف منتقدین فشار می‌آورند. جالب است که بنده در انتخاب رئیسی همه تلاش خود را کردم به این ترتیب که آرای اهل سنت را پای کار رئیسی آوردم، حمایت کردم و در نتیجه این حمایت‌ها بدترین تخریب‌ها را در فضای جامعه تحمل کردم چرا که معتقد بودند اهل سنت نباید از حاکمیت و صندوق رأی دور شود و این اتفاق به جامعه آسیب وارد می‌کند در نهایت به این ترتیب بخشی از جامعه که به هر دلیلی دلخور است، با انتخابات قهر کند.

وی با بیان اینکه بنده زمان انتخاب رئیسی تلاش کردم و برادری خود و اعتقاد خود به نظام را نشان دادیم، گفت: از طرفی زمانی که بنده هم به عنوان کاندیدا ثبت‌نام کردم، نظام، مشروعیت آن و قانون اساسی که اصل ولایت فقیه در آن درج شده، قبول دارم. وقتی برای انتخابات پیش گام می‌شوم، ثبت نام می‌کنم و در این شرایط می‌خواهم ۱۰۰ هزار نفر را پای صندوق بیاورم یعنی همه این موارد را قبول دارم.

او گفت: نکته جالب این است که در مورد ردصلاحیت بنده نوشتند به اسلام، قانون اساسی، جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و در نهایت التزام عملی اعتقاد ندارم. جالب است که بعد از ۸ سال خدمت در مجلس چنین برگه‌ای به عنوان تقدیرنامه دستم دادند. این رفتار خلاف منطق و مصلحت کشور است و به رابطه حاکمیت و مردم آسیب اساسی وارد می‌کند.

کد خبرنگار: ۲۸
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید