بانک رفاه کارگران وام فوری ۲۰۰ و ۳۰۰ میلیوونی با شرایط بسیار آسان به مردم میدهد. شرایط جدید دریافت وام فوری را با هم میخوانیم.

وام فوری ۲۰۰ و ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت با اقساط ۹ میلیونی بدون ضامن و سپرده + جزییات ثبت نام
به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، بانک تجارت طرح تسهیلاتی به نام «حامی» را تدارک دیده که براساس آن به مشتریان حقیقی خود تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. این تسهیلات به دو شکل قرض الحسنه و مرابحه به مشتریان اعطا می‌شود.

براساس طرح حامی تمامی مشتریان حقیقی بانک تجارت که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه جاری یا پس انداز داشته باشند و حداقل سه ماه و حداکثر ۱۲ ماه از مدت زمان افتتاح حسابشان گذشته باشد، امکان درخواست وام ۲۰۰ میلیون تومانی را دارند. در صورتی که فرد، متقاضی وام در قالب قرارداد مرابحه باشد، نرخ سود هشت درصد یا ۱۴ درصد تعیین خواهد شد. مدت زمان بازپرداخت با توجه به ضریب تسهیلات متفاوت است ولی از ۲۴ ماه بیشتر نمی‌شود.

با در نظر گرفتن سقف وام برای قرارداد مرابحه، میانگین حساب ۱۲ ماهه، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به ۹ میلیون و ۶۰۲ هزار و ۵۷۶ تومان می‌رسد. عدد ذکر شده به صورت تقریبی بوده و امکان تفاوت و اختلاف جزئی در محاسبه بانک وجود دارد.

ویژگی‌ها و شرایط دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی طرح حامی چیست؟

اگر شخصی مایل به دریافت این وام به شکل قرارداد قرض الحسنه باشد، سقف تسهیلات برای وی تغییر کرده و حداکثر ۵۰ میلیون تومان خواهد بود. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و سود ندارد. تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان خواب سپرده مانند قرارداد مرابحه است. سقف مدت زمان بازپرداخت این وام نیز به ۲۴ ماه می‌رسد.

لازم به ذکر است که متقاضیان این طرح در صورت عدم استفاده از وام، امکان معرفی بستگان درجه یک، همسر، پدر، مادر و…، را به عنوان تسهیلات گیرنده دارند./کاماپرس

رقم و نحوه پرداخت وام فوری هر بانک با بقیه بانک ها متفاوت است‌. واریز وام فوری در مهر ماه به مردم به اوج خود رسید. خبرهای خوشی درخصوص پرداخت وام فوری بحساب یارانه بگیران به گوش می رسد. وام فوری بانک ایران زمین شرایط عالی دارد که می‌توانید استفاده کنید. در ادامه به بررسی پرداخت وام فوری بانک ایران زمین می‌پردازیم.

به گزارش سلام نو، افرادی امکان دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه کارگران را دارند که یکی از اعضای دانشگاه‌های علوم پزشکی، کارفرمایان، کارکنان آن‌ها و کارمندان مراکز آموزشی – خدماتی، بهداشتی – درمانی، بیمارستان‌های خصوصی و دیگر سازمان‌های مرتبط باشند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات اعتبار شغلی و فیش حقوقی متقاضیان است و نیازی به ارائه ضامن رسمی و کسر از حقوق نیست. با وجود اینکه این تسهیلات قرض الحسنه محسوب می‌شود اما کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به ۲۴ ماه می‌رسد. ضمنا افراد هنگام دریافت وام و پرداخت اقساط امکان استفاده از حساب خود را دارند.

با در نظر گرفتن سقف وام، زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، مقدار هر قسط ۸ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۹۸۴ تومان است. کل سود تسهیلات، ۸ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۶۲۶ تومان و جمع رقم وام و سود آن، ۲۰۸ میلیون و ۵۳۹ هزار و ۶۲۶ تومان خواهد بود.

وام فوری یک روزه ۱۵۰ و ۲۰۰ میلیونی بانک رفاه به همه

معاون نظارت بانک مرکزی گفت: سقف ارائه تسهیلات بانک های قرض الحسنه که تا سال ١٣٩٩ حدود ٥٠ میلیون تومان بود، در سال ١٤٠٠ به ٢٠٠ میلیون و برای امسال به ٣٠٠ میلیون تومان رسید.

«ابوذر سروش» روز (پنجشنبه) در سومین همایش ملی قرض نیکو با بیان اینکه در کشور ٢ بانک قرض الحسنه داریم افزود: سهم این ٢ بانک از قرض الحسنه پس انداز کشور به ٣٠ درصد، از قرض الحسنه جاری به ۴.۵ درصد و از کل نقدینگی بانکی کشور به چهار درصد رسیده و حدود ٢٠ میلیون نفر عضو دارند.

وی اظهار داشت: سال گذشته آمار تسهیلات قرض الحسنه کشور بدون این ٢ بانک ١٨٠ همت (هزار میلیارد تومان) بوده و این ٢ بانک به طور مجزا ١٧٠ همت تسهیلات پرداخت کردند. یعنی حدود ۴٨ درصد از تسهیلات قرض الحسنه کشور در سال ١۴٠١ مربوط به ٢ بانک قرض‌الحسنه بود.

معاون نظارت بانک مرکزی خاطرنشان‌کرد: از نظر شاخص های بانکی، مطالبات امسال در شبکه بانکی به ۴.۵ درصد رسیده که پیشتر حتی به ١١ درصد هم رسیده بود. اما در بانک های قرض الحسنه یک درصد است که نسبت به شبکه بانکی عددی قابل تحسین است و باید گفت که مردم ما خوش حساب هستند.

سروش به موضوع خدمات الکترونیک در بانک‌ها اشاره کرد و افزود: اکنون بخش عمده خدمات بانکی از جمله افتتاح حساب به صورت غیر حضوری انجام می شود و امضای الکترونیک و حتی سفته الکترونیک نیز در حال نهایی شدن است.سلام نو

وی درباره کارمزد بانک های قرض الحسنه نیز گفت: طبق برنامه ریزی قرار شد که ساماندهی خوبی در حوزه کارمزد انجام شود که در مدل جدید هر سال کارمزد دریافت نخواهد شد، بلکه فقط یک بار و یک مبلغ ثابت حدود ٣٠٠ هزار تومان دریافت خواهد شد.

این مقام مسوول گفت: البته در بانک قرض الحسنه رسالت نیز حتی همین کارمزد هم دریافت نخواهد شد و فقط رقم ثابت آن دریافت می‌شود و قرار است کارمزد وام های زیر ١٠ میلیون تومان نیز صفر باشد.

گذشته از امکان استفاده از وام قرض الحسنه با بازپرداخت ۲۴ ماهه، از جمله مزایای این طرح تامین مالی آسان سرمایه در گردش بدون نیاز به ایجاد میانگین چند ماهه نزد بانک، بهره مندی ماهانه از تسهیلات ویژه برای تامین سرمایه در گردش، امکان پرداخت حق بیمه بدون محدودیت برای دارندگان کارت‌های بانک رفاه کارگران و… است.

افراد به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این وام می‌توانند به وبسایت بانک رفاه کارگران مراجعه کنند.

پرداخت وام فوری ۳۰۰ میلیونی قرض الحسنه برای همه مردم

مدیرعامل صندوق امداد ولایت گفت: بر اساس سال ۱۴۰۱ ما باید ۴ هزار میلیارد تسهیلات به مددجویان پرداخت می‌کردیم اما با تلاش همکاران و عملکرد مطلوب صندوق توانستیم ۴ هزار و ۶۲۳ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان ارائه کنیم که بالاتر از سقف انتظار بوده است. در مجموع در سال گذشته ۳۴۰ هزار و ۶۳۷ وام در ۴ در مسکن، اشتغال، فرهنگی و حمایتی پرداخت کرده‌ایم.

علی آشوبی مدیرعامل صندوق امداد ولایت در نشست خبری با خبرنگاران که صبح امروز در کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد با اشاره به خدمات این صندوق به مددجویان و غیر از مددجویان اظهار کرد: این صندوق پس از ۸ سال از تأسیس آن توانسته خدمات بسیار مطلوبی را به مددجویان و سایر اقشار جامعه و نیازمندان ارائه دهد.

وی اضافه کرد: ما توانسته‌ایم بستر نذر نیکو و حسنه را در جامعه را ارائه کنیم و به دنبال اشاعه و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه در کشور هستیم که رسانه‌ها در اینباره توانسته‌اند به درستی به ما کمک کنند.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت گفت: بر اساس سال ۱۴۰۱ ما باید ۴ هزار میلیارد تسهیلات به مددجویان پرداخت می‌کردیم اما با تلاش همکاران و عملکرد مطلوب صندوق توانستیم ۴ هزار و ۶۲۳ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان ارائه دهیم که بالاتر از سقف انتظار بوده است. در مجموع در سال گذشته ما ۳۴۰ هزار و ۶۳۷ وام در ۴ در مسکن، اشتغال، فرهنگی و حمایتی پرداخت کرده‌ایم که بیشترین سهم را حمایتی، مسکن و درمان حوزه اشتغال و سهم مسکن به خود اختصاص داده‌اند.

وی تأکید کرد: ۴۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسهیلات سال جاری در نظر گرفته شده است که انشاءالله در تلاش هستیم این میزان از سقف بودجه در نظر گرفته شده بالاتر رود. در مجموع عملکرد ۷ ساله صندوق نشان می‌دهد که ۱۶ هزار و ۴۹۲ میلیارد تومان به ۲ میلیون و ۱۸۰۰ نفر تسهیلات پرداخت شده است.

آشوبی همچنین با اشاره به آمار تحت پوشش این صندوق گفت: از زمان قبل تأسیس ما توانسته‌ایم ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر را تحت پوشش خدمات صندوق قرار دهیم.

وی همچنین به یک اقدام مناسب دیگر صندوق اشاره کرد و گفت:‌ ارز ماندگار یکی دیگر از اقدامات صندوق است. در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ توانسته‌ایم ۱۸۳ هزار میلیارد ارز ماندگار داشته باشیم.

وی در تشریح طرح ارز ماندگار گفت: شهروندان و خیرخواهان می‌توانند هرگونه کمک بلاعوض خود را به ما اختصاص دهند و ما آن را به افراد و نیازمندان واقعی جامعه می رسانیم.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت در بخش دیگری از این نشست خبری از تلاش صندوق امداد ولایت برای افزایش میزان تسهیلات در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: در تلاشیم تا با همکاری بانک مرکزی میزان تسهیلات پرداختی قرض‌الحسنه را از ۵۰ میلیون تومان به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش دهیم.

آشوبی در ادامه با اشاره به میزان معوقات این صندوق نیز گفت: در مجموع در سال ۱۴۰۰ معوقات این صندوق ۲.۳ درصد بوده که این رقم در سال ۱۴۰۱، به یک و نیم درصد رسیده است به طوری که در مجموع در سال گذشته شاهد کاهش ۸ درصد ازمعوقات بوده‌ایم.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت به خدمات جدید این صندوق در سال جاری اشاره کرد و گفت: پرداخت تسهیلات و تضامین به صورت غیرحضوری موضوعاتی است که در سال جاری به دنبال ایجاد آنها هستیم.

کد خبرنگار: ۱۵
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید