مشتریان بانک پارسیان که مایل به دریافت تسهیلات طرح «نوید» هستند باید در یکی از شعب مجموعه سپرده کوتاه مدت افتتاح کرده باشند. بانک پارسیان به اصل سپرده مشتریان سود ۵ درصدی می‌پردازد.

آغاز ثبت‌نام وام ۱۰۰ و ۵۰۰ میلیونی با سود ۵ درصدی برای همه مردم + مبلغ اقساط
به گزارش سلام نو به نقل از رده، اشخاصی که مایل به دریافت وام ۱ میلیارد تومانی بانک پارسیان هستند، نیازی به ارائه ضامن رسمی به این مجموعه ندارند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام مسدودی سپرده است. بنابراین مشتریان تا زمان بازپرداخت تسهیلات امکان استفاده از سپرده خود را ندارند.
حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات با توجه به سود سپرده و درصد وام مشخص شده اما از ۶۰ ماه فراتر نخواهد رفت.
سود این تسهیلات برحسب سود سپرده و مدت زمان بازپرداخت تعیین می‌شود و بین ۱۲ تا ۲۳ درصد خواهد بود. لازم به ذکر است که متقاضیان با توجه به مبلغ سپرده و شرایط بازپرداخت خود، امکان درخواست تسهیلات این طرح تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان و در قالب کارت اعتباری را دارند.

آیا صاحبان کسب و کار امکان درخواست وام ۱ میلیارد تومانی بانک پارسیان را دارند؟

در صورتی که حداکثر مبلغ وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود را در نظر بگیریم، میزان هر قسط ۲۸ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۴۷۱ تومان است. کل سود تسهیلات، ۶۹۱ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۲۶۵ تومان و جمع رقم وام و سود آن، ۱ میلیارد و ۶۹۱ میلیون و ۴۸۸ هزار و ۲۶۵ تومان خواهد بود.

این وام به منظور توسعه کسب و کار و خرید تجهیزات کاری نیز کاربرد دارد. بنابراین می‌توان گفت که دارندگان کسب و کارهای کوچک و متوسط نیز امکان درخواست این تسهیلات را دارند، منتهی حساب‌های کوتاه مدت آن‌ها باید به دستگاه کارت خوان یا درگاه اینترنتی متصل باشد.سلام نو

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت با اقساط بلند مدت ۵ ساله/ نرخ سود

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.

به گزارش سلام نو به نقل از رده، این وام ۵۰۰ میلیون تومانی تحت عنوان طرح «شایان» به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود. اشخاصی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید حداقل ۱۵ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی است. نرخ سود این طرح برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری تعیین شده و بین ۱۸ تا ۲۳ درصد قرار می‌گیرد. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز متفاوت بوده و بین حداقل ۱۲ ماه تا حداکثر ۶۰ ماه است. لازم به ذکر است که مشتریان حقوقی بانک ملت نیز امکان درخواست تسهیلات مذکور را دارند، منتهی سقف این وام برای آن‌ها حداکثر به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه و منتشر شده است.

با در نظر داشتن مبلغ وام، بیشترین نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۱۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۱۴ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۶۱ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۷۶۳ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲۳ تومان اعلام شده است.

بانک ملت تحت چه شرایطی وام ۵۰۰ میلیون تومانی را پرداخت می‌کند؟

بانک ملت این تسهیلات را در صورت احراز اهلیت، ظرفیت اعتباری مناسب و سایر شرایط مورد نیاز به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌کند. وام گیرندگان این امکان را دارند تا علاوه بر مراجعه حضوری به شعب بانک، از طریق سامانه بانکداری اینترنتی، همراه پلاس، خودپرداز، تلفن بانک، خود دریافت، بستام ملت و نرم افزار سکه نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

کد خبرنگار: ۱۵
۶دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید