در ادامه فیلمی را مشاهده می‌کنید که در آن فساد فرح پهلوی از زبان احمد انصاری پسر خاله وی به تصویر کشیده شده است.

رابطه بی شرمانه فرح پهلوی و یکی از درباریان لو رفت! | علت مرگ شاه پهلوی خیانت همسرش بود؟ + فیلم

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، پیشخدمت و ماساژور مخصوص شاه به او می‌گوید: «اعلی‌حضرت! این درست است که شهبانو دوست پسر داشته باشد؟!» همین مساله باعث شد تا با دخالت فرح، پیشخدمت شاه اخراج شود!وقاحت و بی‌شرمی خاندان پهلوی در فساد اخلاقی انتهایی نداشت و این خاندان در زمره فاسدترین و بی‌اخلاق‌ترین خاندان‌های حکومت‌گر در ایران محسوب می‌شوند. در اسناد و مدارک به جامانده از این خاندان موارد زیادی از این نوع رفتارها گزارش شده است.

پیش از این در گزارشی به رابطه غیر اخلاقی فرح پهلوی با فریدون جوادی، دوست دوران تحصیلش اشاره کرده بود. این گزارش مربوط به دوران سلطنت شاه و حضور او و خانواده‌اش در ایران بود، اما پس از فرار شاه از ایران و سقوط سلسله پهلوی هم اینگونه رفتارهای فرح ادامه داشت.

زمانی که شاه از ایران فرار کرد و مدتی را در مکزیک به سر می‌برد پیشخدمت و ماساژور مخصوص شاه به نام الیاسی به او می‌گوید: «اعلی‌حضرت! این درست است که شهبانو دوست پسر داشته باشد؟!» همین مساله باعث شد تا با دخالت فرح، الیاسی اخراج شود!

بنا به خاطرات مسعود انصاری (پسرخاله فرح) در همان ایامی هم که شاه در بیمارستان المعادی بستری و در حال مرگ بود، فریدون جوادی و فرح، شب‌ها در اتاق انتظار خصوصی بیمارستان با هم به سر می‌بردند.

البته خاندان پهلوی چنان در فساد غوطه‌ور بودند که چنین اعمالی برای آنان طبیعی بود. خاندانی که در راس آن فردی زن‌باره بود که یکی از تفریحات عادی‌اش، وقت گذراندن با زنان و دختران بود و این تفریحات حتی باعث اختلاف شاه با همسرش می‌شد.

در ادامه فیلمی را مشاهده می‌کنید که در آن فساد فرح پهلوی از زبان احمد انصاری پسر خاله وی به تصویر کشیده شده است.

کد خبرنگار: ۱۵
۳دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید