تعبیر خواب زلزله از نظر معبران معتبر را می توانید در مطلب زیر در سلام نو بخوانید.

دیدن زمین لرزه در خواب به چه معناست؟ | تعبیر خواب زلزله از نظر امام صادق

به گزارش سلام نو، تعبیر خواب یک نوع علم است که فقط برخی افراد خاص میتوانند انجام دهند. تعبیر خواب یعنی رویاهایی که در خواب دیده میشود معنا برایش قائل شویم. البته هر خوابی تعبیر ندارد. دیدن زلزله در خواب نمادی از آشفتگی و سرگردانی، اتفاقات و حوادث عجیب و غیر منتظره، بی ثباتی و بهم ریختگی، و مشکلاتی در حوزه مسائل ارتباطی است.

از نظر امام جعفر صادق (ع)

از نظر امام جعفر صادق(ع) اگر در خواب زلزله، لرزش زمین و یا فرو رفتن قسمتی از زمین را دیدید، تعبیرش این است که یک رنج و عذاب، سختی، دشواری و یا گرفتاری بسیار بزرگ از جانب یک فرد صاحب مقام و یا حاکم در پیش خواهید داشت. به تعبیر دیگر امکان دارد که گرفتار قحطی، خشکسالی و یا بیماری شوید. همانطور که در قرآن کریم آمده: فَخَسَفْنَا بِهِ وَبِدَارِهِ الْاَرْضَ… _ پس ما او و خانه‌اش را در زمین فرو بردیم… (قصص- ۸۱)، ‌در هر حال تعبیر خواب زلزله برای مردم خوب نیست و نشانه عذاب و عقوبت می باشد.

تعبیرخواب

از نظر یوسف نبی

از نظر یوسف نبی (ع) اگر کسی در خواب خود زلزله ببیند، این خواب ناشی از ترس و اضطراب او از رئیس و یا اربابش می باشد. شما از اینکه نمی دانید او چه تصمیمی در سر دارد، نگران می باشید.

از نظر محمد ابن سیرین

از نظر محمد بن سیرین اگر کسی در خواب ببیند که زلزله آمده است، تعبیرش این است که مردم آن سرزمین از حاکم خود رنج و بلا خواهند دید، میزان و شدت این بلا و گرفتاری به میزان جنبش و شدت زلزله و لرزش زمین خواهد بود.
اگر دیدید که در اثر زلزله نیمی از زمین واژگون شده و زیر زمین بالا آمده بود و به طور کلی زمین زیر و رو شده بود، این خواب هم نشانه ای از یک فتنه و آشوب است. شاید بلای بزرگی در انتظار شما باشد. بهتر است صدقه بدهید تا رفع بلا شود.

کد خبرنگار: ۱۵
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید