اعضای کمیته ویژه بررسی ناآرامی‌های سال ۱۴۰۱ پیش از ظهر امروز دوشنبه با رئیس‌جمهور دیدار کردند.

دیدار اعضای کمیته ویژه بررسی ناآرامی‌های سال ۱۴۰۱ با رئیس‌جمهور
به گزارش سلام نو به نقل از جماران؛ رئیس‌جمهور در دیدار اعضای کمیته ویژه بررسی ناآرامی‌های سال ۱۴۰۱ با بیان اینکه آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی و معاندین با طراحی اغتشاشات به ملت ایران ظلم کردند، بر ضرورت جبران خسارت افرادی که حقوقشان تضییع یا دچارخسارت شده‌ تاکید کرد.

اعضای کمیته ویژه بررسی ناآرامی‌های سال ۱۴۰۱ پیش از ظهر امروز دوشنبه با رئیس‌جمهور دیدار کردند. در این جلسه گزارشی از اقدامات این کمیته در راستای ماموریت‌های محوله از جمله بررسی ابعاد مختلف ناآرامی‌ها، سازوکار پیگیری شکایات آسیب‌دیدگان و مصدومان حوادث یا خانواده‌های آنان، جبران خسارات شهروندانی که در جریان این حوادث و ناآرامی‌ها دچار خسارات مادی یا آسیب‌های معنوی شده‌اند و احصای حقوق خانواده شهدا و جان باختگان به رئیس جمهور ارائه شد.

photo_2023-08-14_21-09-44

رئیسی طی سخنانی با بیان اینکه کمیته ویژه بررسی ناآرامی‌های سال ۱۴۰۱ کمیته‌ای ملی است و همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با این کمیته هستند، بر ضرورت جبران خسارت افرادی که حقوقشان تضییع یا دچار خسارت شده‌اند تاکید کرد.

photo_2023-08-14_21-09-45

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تلاش شود که حتی اگر به یک نفر ظلم شده است رسیدگی شود، اغتشاشات سال گذشته را ظلم به مردم و نظام دانست و ارائه روایت صحیح و منصفانه از این حوادث مبتنی بر واقعیات، مستندات و شهادت شهود به‌دور از هرگونه جانبداری را از جمله وظایف اصلی این کمیته عنوان کرد.

رئیسی تصریح کرد: آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی و معاندین به ملت ایران ظلم کردند و با طراحی اغتشاشات، امنیت، آرامش، کسب و کار و اذهان مردم عزیز را هدف قرار دادند، اما مردم با ایستادگی خود، آنها را ناکام گذاشتند.

photo_2023-08-14_21-09-53

کد خبرنگار: ۱۳
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید