در دو سه روز اخیر قیمت سکه امامی در حول و حوش یک میلیون و 500 هزار تومان گران شده است.

جهش قیمت سکه در روزهای اخیر
به گزارش سلام نو به نقل از فرارو، قیمت سکه امامی امروز همزمان با نوسان صعودی قیمت دلار وارد کانال 28 میلیون تومان شد و تا پله سوم کانال جدید پیش رفت. البته ظهر امروز قیمت هر قطعه سکه امامی در حدود 28 میلیون و 200 هزار تومان بود که نسبت به روز قبل افزایش 400 تا 500 هزار تومانی را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر در دو سه روز اخیر قیمت سکه امامی در حول و حوش یک میلیون و 500 هزار تومان گران شده است.

به گزارش اکوایران، امروز چهارشنبه 4 مرداد 1402 قیمت دلار در بازار ارز هرات نوسان رفت و برگشتی را تجربه کرد. اسکناس آمریکایی در شروع معاملات نقدی هرات به سمت کانال 49 هزار تومان پیش رفت اما بعد از لمس کانال مذکور نتوانست به سمت جلو حرکت کند و به سمت پله‌های میانی کانال 48 هزار تومان برگشت.

رفت و برگشت قیمت دلار بین دو کانال

در تهران هم سرنوشت نرخ دلار مانند بازار هرات رقم خورد. قیمت دلار در تهران امروز به کانال 49 هزار تومان سرک کشید اما در ادامه معاملات به سمت مرز 48هزار تومان برگشت و نسبت به روز قبل رنج شد. طبق ادعای معامله گران ظهر امروز قیمت دلار در تهران در حدود 48 هزار و 850 تومان بود. معامله گران می گفتند در صورتی که مرز یاد شده حفظ شود احتمال ورود مجدد آن به کانال 49 هزار تومان محتمل است. نرخ حواله درهم نیز در بازار امروز با گپ مثبت 70 تومانی به 13 هزار و 470 تومان رسید.

عده‌ای از معامله‌گران تصور می‌کنند بازار در دست بازارساز است و این نوسان‌های قیمتی برای چپ و راست کردن آماتورهاست. در مقابل، افزایشی‌های بازار با اشاره به سیگنال‌های منفی اخبار این روزها معتقدند آرام آرام قیمت دلار افزایش خود را شروع کرده است. به گفته این دسته فقط در صورت عبور قیمت دلار از سطح مقاومتی مهم 49 هزار و 900 تومان می‌شود گفت بازار به روند صعودی برگشته است.

فنی‌ها معتقدند با تثبیت قیمت دلار بالای مقاومت 48 هزار و 600 تومان نرخ می‌تواند به سمت کانال 49 هزار تومان حرکت کند. با این نگاه سد محکم مقاومتی در برابر قیمت دلار مرز روانی 49 هزار و 49 هزار و 50 تومان خواهد بود.

قیمت دلار، یورو و درهم در مرکز مبادله

قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا امروز بر خلاف دیروز بدون نوسان بوده است.قیمت دلار امروز، چهارشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در سطح 41 هزار و 278 تومان قرار گرفته که نسبت به روز گذشته کاهش نامحسوسی داشته است.

همچنین قیمت یورو در ادامه روند روز گذشته خود با کاهشی 142 تومانی در سطح 45 هزار و 607 تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات نیز با رقم 11 هزار و 239 تومان بر تابلو درج شده است که نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب 37 هزار و 525 تومان، 41 هزار و 461 تومان و 10 هزار و 218 تومان درج شده است.

قیمت ارز توافقی

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان امروز با ثبات دلار و نوسان یورو و درهم همراه بوده است.

قیمت دلار امروز چهارشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ظهر) بطور میانگین 41 هزار و 276 تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته کاهش جزئی داشته است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز از سقف کانال 45 هزار تومانی بیشتر فاصله گرفته و با کاهش 136 تومانی نسبت به روز گذشته رقم میانگین 45 هزار و 612 تومان برای آن درج شده است.

همچنین قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین معادل 13 هزار و 188 تومان اعلام شده که با افزایش 40 تومانی همراه شده است.

قیمت سکه ترمز برید!

قیمت سکه امامی امروز همزمان با نوسان صعودی قیمت دلار وارد کانال 28 میلیون تومان شد و تا پله سوم کانال جدید پیش رفت. البته ظهر امروز قیمت هر قطعه سکه امامی در حدود 28 میلیون و 200 هزار تومان بود که نسبت به روز قبل افزایش 400 تا 500 هزار تومانی را نشان می دهد.به عبار دیگر در دو سه روز اخیر قیمت سکه امامی در حول و حوش یک میلیون و 500 هزار تومان گران شده است.

کد خبرنگار: ۱۳
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید