استاندار زنجان و سرپرست بانک مسکن برای رفع موانع ایجادشده در مسیر اجرای نهضت ملی مسکن دیدار کردند.

مشکلات نهضت ملی مسکن در زنجان برطرف می‌شود

به گزارش سلام نو؛ نشست مشترک دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن، محسن فاضلیان عضو هیات مدیره،مهدی احمدی مدیر روابط عمومی و حوزه مدیریت، حسن خدایی معاون مدیریت شعب زنجان و با محسن افشارچی استاندار زنجان و اصغر اسماعیلی مدیر اداره کل راه و شهرسازی در ساختمان مرکزی بانک مسکن برگزار شد.

محسن افشارچی استاندار زنجان با اشاره به وضعیت پروژه نهضت ملی مسکن در استان زنجان گفت: استان زنجان در پیشبرد طرح ملی مسکن در رتبه نخست کشور قرار دارد. بسیاری از پروژه‌های ما در مراحل پایانی قرار دارد و ازاین‌رو ثبت‌نام کندگان نیز منتظر پایان این پروژه‌ها هستند و برای اتمام پروژه‌ها عجله دارند.

وی در ادامه تصریح کرد: هر چه به پایان پروژه‌ها نزدیک می‌شویم طبیعتا برای سرعت بخشیدن به کار و احقاق درخواست ثبت‌نام کنندگان با برخی از مشکلات روبرو می‌شویم که نیاز به یاری و کمک‌رسانی بیشتر بانک مسکن داریم.

علی عسکری سرپرست بانک مسکن در ابتدای سخنان خود خبر خوبی به‌ ثبت‌نام کندگان طرح نهضت ملی مسکن داد و گفت: ما بدون درنگ پروژه‌هایی را که پیشرفت بالایی داردند حمایت می‌کنیم که با سرعت هر چه تمام به پایان برسند.

وی دراین‌باره تصریح کرد: بانک مسکن به‌تنهایی در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ پروژه در قالب ۵۰۰ هزار واحد مسکونی پیش می‌برد و این در حالی است که بقیه بانک‌ها روی‌هم‌رفته ۵۰ هزار پروژه را عملیاتی کرده‌اند. این به معنی این است که دغدغه مندان و صاحبان صنایع و حتی مدیران دولتی که می‌خواهند مساله مسکن در کشور حل شود به بانک تخصصی در این حوزه نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

سرپرست بانک مسکن در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم برای تسریع در تامین مالی پروژه‌هایی که کمتراز پنجاه الی شصت درصد پیشرفت داشتند، استاندار محترم با ترغیب صنایع بزرگ استان زنجان در جهت انتقال بخشی از منابع خود به این بانک، بانک مسکن را حمایت کنند.

کد خبرنگار: ۱۵
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید