دلار توافقی تا ظهر امروز چهارشنبه ۹ فروردین حدود ۸۰۰ تومان و هر قطعه سکه امامی یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان بیشتر از دیروز فروخته شدند.

افزایش دلار امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲/ سکه امامی از ۳۲ میلیون تومان گذاشت

به گزارش سلام نو به نقل از فرارو، قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۹ فروردین پا به کانال ۴۳ هزار تومان گذاشت. تا ظهر امروز نرخ فروش دلار توافقی به‌طور متوسط ۴۳ هزار و ۳۷۵ تومان به‌ثبت رسید و همزمان با رشد تقریبا ۸۰۰ تومانی قیمت دلار توافقی، در بازار طلا قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار به جایگاه دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید و نسبت به دیروز سه هزار تومان ارتقا پیدا کرد. از طرفی سکه امامی، یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۶۵۰ هزار تومان بیشتر از دیروز فروخته شدند.

قیمت ارز توافقی و خدماتی

قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ براساس اعلام کانون صرافان تا ساعت ۱۱ و نیم به ۴۳ هزار و ۳۷۵ تومان رسید. یعنی درمقایسه با ظهر دیروز ۷۷۵ تومان به قیمت دلار توافقی اضافه شده است. البته قیمت دلار امروز برای متقاضیان ارز خدماتی ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان است که این عدد فرقی با دیروز ندارد. همچنین قیمت یورو توافقی امروز چهارشنبه ۹ فروردین، مثل دیروز ۴۶ هزار تومان است. یورو خدماتی هم طبق اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۳ هزار و ۵۹۰ تومان عرضه می‌شود.

نرخ ارز همزمان با نیمه ابتدایی معاملات امروز

ارز توافقی و خدماتی

قیمت سه‌شنبه

قیمت امروز

دلار توافقی

۴۲ هزار و ۶۰۰ تومان

۴۳ هزار و ۳۷۵ تومان

یورو توافقی

۴۶ هزار تومان

۴۶ هزار تومان

دلار خدماتی

۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان

۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان

یورو خدماتی

۴۳ هزار و ۳۷۰ تومان

۴۳ هزار و ۵۹۰ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۹ فروردین همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار به دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید. رقمی که رشد سه هزار تومانی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار را درمقایسه با ظهر دیروز نشان می‌دهد. همزمان با افزایش قیمت طلا و ارز، انواع سکه‌های طلا نسبت به دیروز با قیمت بیشتری فروخته شدند.

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۹ فروردین تا ظهر به ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید؛ یعنی یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان بیشتر از دیروز. قیمت سکه تمام‌بهار آزادی که به‌اسم سکه طرح قدیم هم شناخته می‌شود، با رشد ۹۴۰ هزار تومانی به جایگاه ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

نیم‌سکه بهار آزادی امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان یعنی ۹۰۰ هزار تومان بیشتر از دیروز فروخته شد و نرخ فروش ربع‌سکه بهار آزادی با جهش ۵۵۰ هزار تومانی به ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. سکه گرمی هم ۶۵۰ هزار تومان بیشتر از دیروز به‌فروش رسید و هفت میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

نرخ طلا و سکه همزمان با نیمه ابتدایی معاملات امروز

طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

قیمت دیروز

قیمت امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار

دو میلیون و ۵۵۷ هزار تومان

دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

سکه امامی

۳۱ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان

۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

سکه طرح قدیم

۲۸ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان

۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

سکه نیم‌بهار

۱۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

۱۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

سکه ربع‌بهار

۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

سکه یک گرمی

شش میلیون و ۴۵۰ هزار تومان

هفت میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

کد خبرنگار: ۱۳
۴دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید