‌تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد و رودهن به سمت آمل از ساعت ۱۴:۰۰‌ تا ۲۲:۰۰ امروز و فردا ممنوع است.

جاده هراز و کندوان پنجشنبه و جمعه یکطرفه می شود

به گزارش سلام نو به نقل از مهر، علی اکبر آشوری ، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۲۳ دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* انسداد کمربندی محمودآباد - فریدون‌کنار و هفت ‌جاده دیگر به دلیل کاهش ایمنی‌

وی درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان و محور خرم‌آباد-پل دختر به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد:‌ همچنین محور لاسم - ارجمند در استان مازندران، محور ریگان - ایرانشهر و جاده تهران-امام‌زاده داود به دلیل نبود ایمنی کافی‌ تا اطلاع بعدی مسدود است.‌

آشوری افزود: کمربندی محمودآباد - فریدون‌کنار در استان مازندران به دلیل اجرای عملیات راهداریِ مسیر جنوبی در بخش ‌محمودآباد - فریدون‌کنار، مسدود و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر امکان پذیر است.

*‌ آزادراه تهران-کرج-قزوین ‌پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ ‌تهران‌-کرج‌ با ۱۵۵ هزار تردد، آزادراه‌ کرج-قزوین‌ با ۱۵۳ هزار تردد و آزادراه ‌قزوین-کرج‌ با ۱۱۹ هزار تردد، ثبت شد.

*‌ کاهش تردد خودرو در جاده‌ها

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: کل تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۳۳۷ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۸.۶ درصد کاهش ‌نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۲.۲، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

* تردد روان در همه محورهای تهران-شمال

آشوری درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال تصریح کرد: ‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ‌تردد روان در مسیر رفت و برگشت‌ محورهای کندوان، هراز و ‌فیروزکوه‌،‌ ‌همچنین آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران-شمال‌ نشان می‌دهد.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور اظهار کرد:‌ در حال حاضر در هیچ یک از ‌جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

* محدودیت‌ ترافیکی جاده‌های تهران-شمال تا روز شنبه ۱۶ مهر

‌تردد موتور سیکلت‌ تا ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه‌ ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ در محورهای کندوان، ‌هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

* محور کندوان امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود

‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از میدان امیرکبیر کرج ‌و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

* هراز هم امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود

در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰‌ تا ۲۲:۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ همان روز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء‌ به صورت مقطعی یک طرفه انجام می‌شود.

* ممنوعیت تردد کامیون در کندوان و هراز

‌در محور کندوان ‌تردد انواع تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع ‌است.

‌تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعه‌ هفته جاری در محور هراز ممنوع ‌است.

‌* ممنوعیت تردد کامیون و موتورسیکلت در محورهای نراق-کاشان و کاشان-اردهال و بالعکس

تردد موتورسیکلت‌، تریلر و کامیون‌ غیر از حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲:۰۰ ‌روز پنجشنبه‌ هفته جاری تا ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه‌ در ‌محورهای نراق - کاشان و کاشان - اردهال و بالعکس ممنوع است و مسیر جایگزین محور کاشان - برزک - سه راهی موته و محور قدیم اصفهان - تهران است.

کد خبرنگار: ۱۳
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید