بیشتر درب های ساختمانها به منظور دسترسی راحت تر برای ساکنین مجهز به جک پارکینگی  شده اند.ساختمانهایی که مجهز به جک پارکینگی نیستند باعث اتلاف وقت ساکنین برای باز کردن و بستن درب به صورت دستی میشوند.

راهنمای خرید جک پارکینگی با بهترین قیمت

برای تهیه و خرید جک پارکینگی ارزان و با کیفیت باید به نکاتی توجه کرد تا محصولی  را انتخاب کنید که مناسب شرایط درب پارکینگ شما باشد تا در آینده جک ها زودتر از عمرشان خراب نشود و باعث آزار و اذیت شما نشوند.

جک پارکینگی را از فروشگاه هایی تهیه کنید که محصولات برند و معتبر را عرضه می‌کنند و محصولات بی کیفیت را به مشتری معرفی نمی کند. همچنین تحقیق کنید که فروشنده برای نصب از نصاب های ماهر استفاده کند تا با نصب صحیح طول عمر محصولات بالاتر برود.

 برای تهیه جک پارکینگی ابتدا باید شرایطی مانند وزن و ابعاد درب و تعداد تردد روزانه  را درنظر گرفت و با توجه به این موارد جک مناسب را انتخاب کرد.همچنین اطلاع از ویژگی های هر کدام از محصولات,شما را در انتخاب بهتر جک پارکینگی  کمک میکند.در ادامه به بررسی این موارد میپردازیم.با ما همراه باشید.

تردد روزانه

هرچه تعداد تردد بیشتر باشد می بایست از جک پارکینگی بهتر و قوی تری استفاده شود.ساختمانی با تعداد ۲۰ واحد تردد خودرو  می تواند از جک الکترومکانیک استفاده نماید، اما برای مجتمع های مسکونی یا تجاری با تردد بالا باید از جک های هیدرولیکی استفاده کرد.

وزن درب

برای خرید جک پارکینگی با کیفیت باید وزن درب را به صورت حدودی بدانیم و از جک پارکینگی مناسب استفاده کنیم, زیرا جک های پارکینگی برای وزن های مختلف ساخته شده اند و اگر این مورد رعایت نشود طول عمر جک پارکینگی کاهش پیدا میکند. هرچه وزن درب سبک تر باشد میتوان از جک های ارزان تر استفاده کرد. برای درب های سبک انتخاب تولیدات داخل کاملا مقرون به صرفه است.

راهنمای خرید جک پارکینگی با بهترین قیمت

عرض درب

بیشتر جک های پارکینگی برای عرض زیر ۲ متر برای هر لنگه ساخته شده اند. اما اگر عرض درب بیشتر از مورد استاندارد باشد باید از جک های با شفت بلند تر استفاده کرد. در مشخصات فنی تمام جک های پارکینگی این مقادیر ذکر شده است تا کاربر انتخاب درستی انجام دهد.

هرچه عرض درب پارکینگ بیشتر باشد باید از جک با طول بازوی بیشتر استفاده شود زیرا گشتاور بیشتری ایجاد میشود و نیروی جک ها برای بازو بسته کردن درب ها بیشتر میشود و در نتیجه طول عمر جک ها بیشتر میشود. برای دربهای تا ۲ متر از کورس ۴۰۰ و برای عرض های بیشتر از کورسهای  ۵۰۰ و ۶۰۰ ویا حتی بیشتر باید استفاده شود.

استفاده از قفل برقی روی درب

راهنمای خرید جک پارکینگی با بهترین قیمت

نصب قفل برقی کله گاوی  روی درب امنیت بیشتری دارد تا در صوردت فشار درب از بیرون لای دربها باز نشود.مخصوصا برای دربهای تک لنگه که طول درب زیاد است حتما از قفل برقی استفاده کنید.

اکثر جک های پارکینگی طوری طراحی شده اند که در هنگامی که درب بسته می شود، گیربکس آنها قفل می گردد و با فشار از بیرون درب باز نمی شود. ولی اگر دو نفر بصورت همزمان با فشار خیلی زیاد از بیرون به درب نیرو وارد کنند و یا خودرویی در هنگام سروته کردن در کوچه با درب پارکینگ شما برخورد کند این احتمال وجود دارد که شفت جک کج شود و بین درب باز شود.

نصب قفل برقی روی درب امنیت بیشتری دارد تا در صوردت فشار درب از بیرون لای دربها باز نشود.مخصوصا برای دربهای تک لنگه که طول درب زیاد است حتما از قفل برقی استفاده کنید.

برای جلوگیری از کج شدن شفت جک پارکینگی و همچنین بالابردن امنیت و جلوگیری از ورود افراد ناشناس به پارکینگ اکیداً توصیه می شود که بهمراه جک درب پارکینگ از قفل برقی استفاده شود.

جک درب پارکینگ هیدرولیک چیست؟

جک های پارکینگی هیدرولیکی  برای ترددهای زیاد و درب های با وزن بالا استفاده می شود و یک برتری منحصر به فرد دارد آن هم این که در شهرهای سردسیری که جک های دیگر برای کارکرد مناسب مشکل دارند این جک که از روغن استفاده میکند بدون هیچ تغییر در عملکرد به کار خود ادامه می دهد، و تنها یک نوع ۲۲۰ ولت دارد. ایمنی دربهای اتوماتیک هیدرولیکی بسیار بالاست و این سیستم در برابر فشار متقابل مقاوم است و اگر با قفل برقی همراه شود درصد نفوذ پذیری را برای افرادی که ریموت کنترل ندارند را به تقریبا صفر می رساند.در ساختمان جک هیدرولیک از این واقعیت استفاده می‌شود که روغن تقریبا تراکم ناپذیر است و نیروی وارد بر خود را منتقل می‌کند.

نصب مناسب جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی بسیار اهمیت دارد.متاسفانه مشتریان به کیفیت جک پارکینگی اهمیت میدهند اما به کیفیت نصب جک اهمیتی نمیدهند و این باعث میشود تا بعد از نصب مشکلات زیاد برای جک ایجاد شود و عمر مفید آن کاهش یابد.بنابراین اطمینان حاصل کنید که نصاب ماهرو با تجربه باشد.

نکات مهم در خرید آیفون تصویری

راهنمای خرید جک پارکینگی با بهترین قیمت

آیفون تصویری یکی از محصولات کاربردی و مهم برای حفاظت در ساختمان به حساب می­آید. دلیل حفاظتی دانستن آیفون تصویری امکان مشاهده افراد از طریق مانیتور آن قبل از ورود آن­ها به داخل ساختمان است. این قابلیت به ­خصوص در زمان تنها بودن کودک در منزل بسیار مفید و کارآمد است.بنابراین حتما به فرزندان خود روش استفاده از ایفون تصویری را آموزش دهید.

برای خرید  آیفون تصویری  ابتدا باید سایز مورد نظر مانیتور را انتخاب کنید که معمولاً ۳.۵ ,۴.۳ ,۷ , و۱۰ اینچ در بازار موجود است.هرچه سایز مانیتور بزرگ تر باشد تصویر فردا مراجعه کننده را واضحتر می‌بینید .

سپس حافظه دار بودن یا نبودن آیفون تصویری اهمیت دارد .اگر می‌خواهید تصویر فرد مراجعه کننده هنگامی که در منزل نیستید ضبط شود می توانید از دربازکن های تصویری حافظه دار استفاده کنید که معمولا به صورت عکس و ویدیو تصویر مراجعه کننده را ذخیره می کند. در مرحله بعد باید بدانید که کدام برند آیفون تصویری برای شما مناسب است. برند های زیادی در ایران وجود دارد،که در ادامه بهترین برندها را خدمت شما معرفی می کنیم.

در ادامه مطلب به چند نکته مهم در زمینه خرید آیفون تصویری میپردازیم:

۱. حافظه دار بودن آیفون تصویری

یکی از مواردی که در خرید آیفون تصویری بسیار مهم است حافظه داخلی آیفون و امکان افزایش میزان ظبط آن با استفاده از حافظه خارجی است. زیرا آیفون های تصویری حافظه دار امکان ضبط فیلم و یا گرفتن عکس از فردی که زنگ درب را میزند را دارد و این امر برای بررسی ترددها در نبود شما را فراهم میکند.

۲. لنز دوربین

در هنگام خرید آیفون تصویری به ضد خش و مقاوم بودن لنز دوربین در برابر هر گونه آسیب پذیری و یا امکان دستکاری کردن آن توسط سارق توجه داشته باشید.

۳. استحکام و دوام آیفون تصویری

به دلیل نصب شدن پنل آیفون تصویری در اماکن غیر مسقف و قرارگیری آن در شرایط آب و هوای متفاوت مانند تابش مستقیم خورشید، بارش برف و باران، وجود گرد و غبار در هوا و .... می­بایست آیفون تصویری با درجه حفاظتی بالا تهیه و نصب شود.

۴. دید در شب

برای مشاهده بهترتصویر در شب باید از آیفون های تصویری که دارای دید در شب هستند استفاده کرد و باید به کیفیت آن نیز توجه شود تا در شب دید کامل و با وضوح قابل قبول در اختیارتان قرار دهد.

۵. زنگ هشدار

بهتر است از آیفون تصویری استفاده کنید که دارای سیستم هشدار در هنگام دستکاری و خرابکاری باشند تا در مواقع ضروری با فعال شدن زنگ هشدار از دستکاری آیفون تصویری جلوگیری کنید.

۶. دوام و استحکام جعبه دوربین

برای جلوگیری از دستکاری کردن دوربین بهتر است قبل از خرید از استحکام جعبه دوربین آیفون تصویری اطمینان حاصل کنید.

۲ شرکت معروف در ضمینه تولید آیفون تصویری

الکتروپیک دیگر تولید کننده ایرانی آیفون تصویری است که محصولات با کیفیت و متنوع را تولید و عرضه می‌کند. این شرکت ۳۶ ماه گارانتی را به محصولات خود اختصاص داده و طرح‌های زیادی را در آیفون تصویری دارد. مدل های سه و نیم، چهار، پنج و هفت اینچ صفحه نمایش هایی هستند که شرکت الکتروپیک برای محصولاتش در نظر گرفته است که به صورت ساده و حافظه دار به بازار عرضه میشوند.

تابا یکی از بهترین برندهای آیفون تصویری است که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند ومحصولات با کیفیتی را با تنوع بالا تولید می‌کند محصولات تابا ۳۶ ماه گارانتی دارد. آیفون تصویری تابا انواع مانیتور های ۳.۵ تا ۷ اینچ ساده و حافظه دار را تولید میکند و مدل های بالاتر آن قابلیت هایی از جمله ارتباط داخلی,ضبط صدا و تصویر,امکان اتصال به دوربین مداربسته,اتصال به تلفن شهری و ... را دارا میباشند.

کد خبرنگار: ۹
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 8 + 8 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار