کشف جسد در شرایطی است که همچنان جوانی که ادعا می‌شود عامل اصلی جنایت است فراری بوده و تلاش‌ها برای دستگیری او به نتیجه‌ای نرسیده است.

جسد یک مرد در باغی واقع در شهریار کشف شد

به گزارش سلام نو به نقل از همشهری، تحقیقات پلیس در پرونده مردی که با توطئه همسرش و با همدستی چند نفر از نزدیکانش به قتل رسیده بود به کشف جسد او در باغی واقع در شهریار منجر شد.

تحقیقات پلیس در پرونده مردی که با توطئه همسرش و با همدستی چند نفر از نزدیکانش به قتل رسیده بود به کشف جسد او در باغی واقع در شهریار منجر شد.

کشف جسد در شرایطی است که همچنان جوانی که ادعا می‌شود عامل اصلی جنایت است فراری بوده و تلاش‌ها برای دستگیری او به نتیجه‌ای نرسیده است.

تحقیقات پلیس در این‌باره از روز یکشنبه ۲۱آذرماه امسال شروع شد.

آن روز یکی از ساکنان ساختمانی در حوالی بزرگراه شهید محلاتی با کلانتری ۱۲۱سلیمانیه تماس گرفت و ماجرای مرموزی را بازگو کرد. او گفت بعد از درگیری زن و شوهری که در همسایگی‌شان زندگی می‌کنند چند نفر را دیده که یک فرش را که به‌نظر می‌رسد چیزی درونش مخفی شده با عجله از خانه آنها بیرون برده‌اند.

به‌دنبال این تماس گروهی از مأموران پلیس برای بررسی ماجرا راهی این ساختمان شدند. آنطور که همسایه‌ها می‌گفتند زن و شوهر همسایه با یکدیگر اختلاف و درگیری داشتند و صدای درگیری‌شان ساختمان را پر کرده بود اما ناگهان صدای درگیری‌شان قطع شده بود. پس از آن وقتی یکی از همسایه‌ها در خانه‌شان را زده بود، زن جوان به او گفته که دعوا با شوهرش به خیر گذشته و تمام‌شده است.

در این شرایط مأموران برای بررسی بیشتر زنگ خانه مورد نظر را زدند. زن جوانی در را باز کرد و وقتی مأموران سراغ شوهرش را گرفتند، گفت که او به محل کارش رفته است. حرف‌ها و رفتار زن جوان مرموز به‌نظر می‌رسید. مأموران در ادامه از این زن خواستند با شوهرش تماس بگیرد اما او به تماس‌های تلفنی جواب نمی‌داد و معلوم نبود چه بلایی بر سرش آمده است.

در این شرایط بود که مأموران ماجرا را به قاضی محمدحسین زارعی، بازپرس دادسرای امور جنایی گزارش کردند و به دستور او زن جوان بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

در کلانتری بود که زن جوان ناگفته‌های ناپدید شدن شوهرش را بازگو کرد و گفت او به قتل رسیده است. این زن گفت: من و شوهرم سال‌هاست که با یکدیگر زندگی می‌کنیم و ۳فرزند داریم. اما برسر مالکیت خانه با هم اختلاف داشتیم. سند خانه به نام من بود اما او اصرار می‌کرد که باید به نام خودش شود. او اذیتم می‌کرد و من هم ماجرا را با برادرم در میان گذاشتم و قرار شد او با کمک پسردایی‌مان شوهرم را گوشمالی بدهند.

وی ادامه داد: آن روز پسردایی‌ام و دوستش به خانه‌مان آمدند و من بچه‌ها را به اتاق دیگری بردم. آنها سراغ شوهرم رفتند و بعد از چند دقیقه گفتند که او کشته شده است. در ادامه جسد شوهرم را داخل یک فرش پیچیدند و با خودشان بردند.

به‌دنبال اعترافات این زن درحالی‌که هنوز جسد مقتول کشف نشده بود، تحقیقات برای دستگیری پسردایی او و دوستش آغاز شد. هیچ‌کس از مخفیگاه آنها اطلاعی نداشت و معلوم نبود کجا گریخته‌اند. با وجود این روز گذشته یکی از متهمان دستگیر شد. او که دوست صمیمی پسردایی زن جوان بود در اعترافاتش گفت: دوستم گفت که دخترعمه‌اش با شوهرش اختلاف دارد. او می‌گفت شوهرش او را اذیت می‌کند و او برای گوشمالی شوهرش ۵۰میلیون تومان به فردی داده اما او پول‌ها را برداشته و فرار کرده است.

متهم در ادامه گفت: روز حادثه من فقط دوستم را به خانه دخترعمه‌اش رساندم و او داخل خانه رفت. چند ساعت بعد هم تماس گرفت و گفت شوهر دخترعمه‌اش را کشته است و از من کمک خواست تا جنازه را منتقل کند. من هم سراغ او رفتم و با هم جسد را داخل فرش پیچیدیم و در صندوق عقب پراید گذاشتیم و به باغی در شهریار بردیم و در آنجا دفن کردیم.

به‌دنبال اعترافات این جوان، مأموران با راهنمایی او راهی شهریار شدند. آنها به همان باغی رفتند که پسر جوان مدعی بود جسد در آنجا دفن شده است. آنها با حفر زمین جسد مقتول را کشف کردند و با دستور بازپرس جنایی جنازه به پزشکی قانونی منتقل شد.

براساس این گزارش هم‌اکنون پسر جوان و همسر مقتول در بازداشت به‌سرمی‌برند و تلاش‌ها برای دستگیری متهمی که احتمالا دست به جنایت زده ادامه دارد.

کد خبرنگار: ۱۴
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 5 + 0 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید