در این مطلب میزان تنبل بودن متولدین ماه های مختلف را می گوییم؛ آذر ماهی ها تنبل ترین افراد و شهریوری ها سخت کوش ترین ها هستند.

متولدین چه ماهی تنبل ترین افراد هستند؟

به گزارش سلام نو؛ متولدین ماه ها خصوصیات خاص خود را دارند که تنبلی هم یکی از این خصوصیات است که میزان تنبل بودن افراد در ماه ها تولد متفاوت است .

هیچ کس دوست ندارد تنبل نامیده شود اما بسیاری از افراد در واقعیت تنبل هستند. دلایل زیادی وجود دارد که دیگران به شما تنبل می گویند. در این قسمت قصد داریم بر اساس طالع بینی به شما بگوییم که افراد کدام ماه تنبل تر از دیگران هستند.

* گرچه نمی توان به طور قطع و یقین گفت که تمام متولدین این ماه ها این خصوصیات را دارند اما می توان گفت خصوصیات برخی از افراد را شامل میشود!!!

آذر

آذر ماهی ها تنبل ترین بین دیگر ماه ها هستند. این افراد دوست دارند روی زمان خود کنترل داشته باشند. برنامه ریزی هم دارند اما معمولاً بیشتر برنامه آن ها صرف انجام کارهای شخصی می شود و روحیه تنبلی دارند. آن ها دوست دارند زندگی را هرطور که دل شان می خواهند پیش ببرند و خیلی به قوانین توجه نمی کنند و در نتیجه اکثر زمان خود را به انجام کار هایی می پردازند که عاشقش هستند؛ به جای این که کار های ضروری را به انجام برسانند.

بهمن

بهمن ماهی ها افراد کنجکاو و خیلی باهوشی هستند اما از انجام کارهای کلافه کننده یا کارهای روتین خسته می شوند و تنبلی آن ها یک باره پدیدار می گردد. این افراد دوست دارند کم تر کار کنند و خیلی کمک حال دیگران نیستند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها با کار کردن مشکلی ندارند اما کار اولویت آن ها نیست. اولویت آن ها راحتی و آسایش است. دوست دارند تمام امکانات راحتی را در زندگی داشته باشند و تنبلی کنند و مجبور به کار کردن نباشند.

مرداد

مرداد ماهی ها به خاطر این که دوست دارند در مرکز توجه قرار بگیرند، در نتیجه به اموری غیر از کار کردن توجه می کنند و خیلی در شغل خود خارق العاده و حرفه ای نیستند . آن ها به مسائل حاشیه نمی پردازند و در کار کمی تنبل می باشند، زیرا عقیده دارند اگر زمان خود را صرف کار کردن کنند، نمی توانند در مرکز توجه باشند .

اسفند

اسفند ماهی ها دوست دارند سخت کار کنند اما معمولاً این کار را انجام نمی دهند . فانتزی های آن ها متفاوت است و شاید خیلی به کار اهمیت ندهند. آن ها از لحاظ ذهنی و تصویرسازی خیلی فعال هستند و شاید قربانی بعضی از شرایط باشند و خیلی نمی توان به آن ها تنبل گفت اما شاید کمی روحیه تنبلی داشته باشند .

تیر

تیر ماهی ها تنبل نیستند اما کار های خود را خیلی آرام انجام می دهند و دیگران فکر می کنند که هیچ کاری نکرده اند. همه چیز بستگی به روحیه و حال و حوصله آن ها دارد اما می توان گفت که تا حد کمی جزء افراد تنبل محسوب می شوند.

مهر

مهر ماهی ها زود خسته می شوند. شاید در بین ۱۲ ماه جزء افراد میانه و معمولی از لحاظ تنبلی باشند. اگر بخواهند ؛ می توانند سخت کوشی کنند و کار خود را با کیفیت انجام دهند اما معمولاً زمان خود را صرف امور حاشیه ای می کنند و اکثراً انرژی بالایی ندارند.

خرداد

خردادی ها معمولاً یک روتین مشخص دارند و هر روز به آن پایبند هستند ؛ در صورتی که سرشان شلوغ است و خیلی کار دارند و در نتیجه نمی توان آن ها را تنبل نامید.

آبان

آبان ماهی ها افراد با انگیزه و متعهد هستندو واقعاً سخت کوشی و تلاش جزء ویژگی های بارز آن ها است. دوست دارند هر کاری را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانند و روی محیط اطراف خود کنترل داشته باشند.

فروردین

فروردین ماهی ها سرشار از انرژی هستند. هر وقت که با شما صحبت می کنند ، معمولاً عامل انگیزه تان خواهند بود. کار ها را به تاخیر نمی اندازند، سخت تلاش می کنند و می توانند بهترین و با سرعت ترین باشند. اعتماد به نفس خوبی دارند و نیازی به این ندارند که دیگران بخواهند آن ها را مجبور به انجام کاری کنند.

دی

دی ماهی ها اگر به کاری علاقه داشته باشند، از انجام آن خسته نمی شوند . شاید جزء سخت کوش ترین افرادی باشند که تا به حال دیده اید. آن ها افراد با انگیزه و بلند پروازی هستند و بیشتر وقت خود را صرف کار کردن می کنند و به امور حاشیه ای نمی پردازند و شاید هیچ گاه فکر تنبلی به ذهن شان خطور نکند و تنبلی را نشانه ضعف می دانند.

شهریور

شهریور ماهی ها کم ترین میزان تنبلی را دارند. آن ها دوست دارند هر کاری را به شکل عالی به انجام برسانند و این کمال گرایی را همیشه در هر امری با خودشان به همراه دارند . دوست دارند که مورد توجه رئیس و کارفرمای خود قرار بگیرند. آن ها معمولا به جزئیات توجه زیادی می کنند و فرقی ندارد که کارشان چه قدر سخت باشد. در هر صورت به بهترین شکل ممکن آن را انجام می دهند .

کد خبرنگار: ۱۵
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 6 + 8 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار