جشنواره فروش شرکت بیمه باران با عنوان جشنواره آفتاب با هدف قدردانی از تلاش‌های مستمر شبکه فروش، شامل نمایندگان باران (نمایندگان موضوع آئین‌نامه‌های شماره ۷۵و ۹۶ مصوب شورای عالی بیمه) و کارگزاران رسمی بیمه و به منظور ارج نهادن به اعتماد متقابل شرکت بیمه باران و شبکه فروش آغاز شد.

جشنواره آفتاب ویژه شبکه فروش بیمه باران آغاز شد

به گزارش سلام نو و به نقل از روابط عمومی، در طول مدت جشنواره، گزارشات روزانه، هفتگی و ماهانه در ارتباط با شاخص‌های عملکردی اجزای شبکه‌ فروش و ارائه خدمات شرکت از بابت تعداد بیمه‌نامه صادره، حق‌بیمه صادره و وصولی به تفکیک رشته‌های بیمه‌ای و همچنین به‌طور خاص، طیف بسیار متنوعی از سایر شاخص‌های عملکردی دفاتر بازاریابی و هماهنگی منطقه‌ای، از سوی باران تهیه و مستمراً به شبکه فروش اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

سی‌ام مهرماه مهلت پایانی جشنواره آفتاب است و پنجم آبان‌ماه نتایج نهایی آن از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی شرکت بیمه باران منتشر خواهند شد.

دو شاخص کلیدی قابل ارزیابی در این جشنواره، تعداد بیمه‌نامه و وصول حق بیمه است که میزان حداقل هدف در هر یک براساس جدول زیر در نظر گرفته خواهد شد.

 حداقل هدف در وصول حق‌بیمه 

شبکه ­فروش

حداقل هدف در وصول حق­ بیمه

نماینده فروش بیمه زندگی (آئین ­نامه ۹۶)

۱۰۰ (صد) میلیون تومان

نماینده حقیقی بیمه (آئین­ نامه ۷۵)

۲۰۰ (دویست) میلیون تومان

کارگزاری رسمی بیمه (آئین ­نامه ۹۲)

۲۰۰ (دویست) میلیون تومان

 حداقل هدف در تعداد بیمه‌نامه

 شبکه­ فروش

حداقل هدف در تعداد بیمه­ نامه صادره جدید 

نماینده فروش بیمه زندگی (آئین­ نامه ۹۶)

۲۰ فقره بیمه­ نامه

نماینده حقیقی بیمه (آئین ­نامه ۷۵)

۳۰ فقره بیمه ­نامه

کارگزاری رسمی بیمه (آئین ­نامه ۹۲)

۳۰ فقره بیمه­ نامه

همچنین جوایز برگزیدگان به شرح زیر است: رتبه اول: ۲۰ میلیون تومان رتبه دوم: ۱۰ میلیون تومان رتبه سوم: ۵ میلیون تومان همچنین به منظور تشویق شبکه فروش، به نمایندگانی که حداقل اهداف تعداد بیمه‌نامه صادره و  وصول حق بیمه در طول مدت جشنواره را محقق کنند، جوایز ۵ میلیون تومانی به قید قرعه اهدا خواهد شد. 

امتیاز نمایندگان، براساس ابلاغیه صادرشده محاسبه خواهد شد؛ این ابلاغیه در کانال تلگرامی بیمه باران به آدرس telegram.com/BaranLifeIns  قرار گرفته است.

کد خبر: 55281697

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 8 + 0 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار