مهدی مخبر معاون مرکز مدیریت راه‌ها ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج- تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک از بروز ترافیک سنگین در محور تهران-فشم و بالعکس و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران - سولقان و بالعکس خبر داد.

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور عصر جمعه ۲۵ تیر | ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج- تهران

به گزارش سلام نو به نقل از فارس، مهدی مخبر درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور، اظهار داشت: طبق اطلاعات ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

وی اضافه کرد: محور  فهرج - شوره گز در استان کرمان که به علت طوفان شن و شعاع دید کمتر از ۱۰ متر مسدود شده بود، بازگشایی شد.

 کاهش ۴ درصدی ترافیک راه‌ها در شبانه‌روز گذشته

معاون مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۳۱۵ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۴ درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۳.۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵  صبح ثبت شد.

 جاده کندوان یک طرفه شد

مخبر اظهار داشت: در محور کندوان مسیر جنوب به شمال اعمال محدودیت تردد همه خودروها به علت تخلیه بار ترافیکی اجرا شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تردد در آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت‌ همچنین محور فیروزکوه در مسیر رفت و برگشت روان است.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت محدوده شاهاندشت، بایجان و سه راهی چلاو نشان می‌دهد.

مخبر از بروز - ترافیک نیمه سنگین در آزادراه پردیس - تهران محدوده جاجرود خبر داد.

 بارش باران در محور کندوان

وی با اشاره به بارش باران در جاده کندوان و برخی از محورهای استان های گلستان و مازندران، افزود: در دیگر جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

 ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج- تهران

معاون مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج- تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک از بروز ترافیک سنگین در محور تهران-فشم و بالعکس و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران - سولقان و بالعکس گفت.

 آزادراه تهران-کرج‌-تهران ‌پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

مخبر بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج‌ با ۱۴۳ هزار تردد، آزادراه کرج‌-تهران با ۱۲۶ هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با ۱۲۵ هزار تردد ثبت شد.

انسداد محورهای ایرانشهر-خیرآباد و دلگان زهکلوت در سیستان و بلوچستان

وی یادآور شد: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده خرم‌آباد-پل دختر، محور شهداد-نهبندان‌ و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها افزود: همچنین محور ایرانشهر - خیرآباد و جاده دلگان - زهکلوت در جنوب استان سیستان و بلوچستان از مورخ ۲۴ تیر ۱۴۰۰ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

کد خبر: 55271036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 4 + 13 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار