تصویری از نیوشا ضیغمی بازیگر سرشناس کشورمان، در فضای مجازی در اتاق عمل، پس از تولد فرزندش منتشر و به سوژه داغ کاربران فضای مجازی بدل شده است.

نیوشا ضیغمی در اتاق عمل پس از زایمان + عکس و فیلم
عکسی از نیوشا ضیغمی در فضای مجازی در اتاق حمل منتشر شده که در بین کاربران جنجال به پا کرده است.

چکیده ایی از بیوگرافی نیوشا ضیغمی:

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

85lbV5T7fWlY

مخالفت پدر و مادر نیوشا ضیغمی برای بازیگری

وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی

روشا ضیغمی متولد ۲۹ دی ماه ۱۳۶۹ از بازیگران سینما می باشد.

233351_357

آشنایی نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان:

حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

آرش پولادخان:  حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

41e434a5-b896-420f-941d-16b06c444f93

نیوشا ضیغمی :  من بر این باورم که هنرمند بودن باید در خون تان باشد و چیزی نیست که شما یک شبه به آن دست پیدا کنید، از طرفی هنر دامنه گسترده ای دارد که بخشی از آن به حرفه ما باز می گردد. آرش شاید در ظاهر حرفه اش شباهتی به حرفه من نداشته باشد اما من او را یک هنرمند می دانم چون مانند اکثر اصفهانی ها هنر در خون اوست و به نوعی روح و اصالت هنر را درک می کند، از طرفی او به تجارت نقره می پردازد و به نوعی با هنرهای اصیل و سنتی ما در ارتباط است. البته او به فیلم و سینما نیز علاقه بسیاری دارد و شب ها تا دیروقت به تماشای فیلم می پردازد، به طوری که گاهی صدای غرغر من هم در می آید، هر چند که او این روزها به واسطه سرمایه گذاری که روی فیلم های سینمایی انجام می دهد اشراف بیشتری به فضای کاری ما پیدا کرده است.

آرش پولادخان:  نیوشا همیشه به من لطف دارد، در هر حال همواره به فضای کار در سینما علاقمند بودم البته نه برای خودم چون می دانستم توانایی زیادی برای انجام کار در این فضا ندارم اما ترجیح می دهم صرفاً به عنوان یک سرمایه گذار در این فضا حضور داشته باشم و هیچ وقت مانع پیشرفت و فعالیت همسرم نمی شوم چون او از استعداد بسیاری در این عرصه برخوردار است و تلاشم بر این است که بیشتر به عنوان یک حامی در کنارش حضور داشته باشم. البته نیوشا زن فهیم و با دانشی است و به اصالت های یک زن ایرانی پایبند است، او درباره کوچکترین مسائل هم با من مشورت می کند و از این جهت زندگی با او برای من توام با حس خوشبختی و آرامش است.

Image result for ‫نیوشا‬‎

ملاک ازدواج نیوشا ضیغمی:

راستش را بخواهید مهم ترین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و نمی توانستم با مردی که احترام نگذارد و بددهن باشد، ازدواج کنم.

مهریه نیوشا ضیغمی:

آرش این ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می کند و همراه و دوست واقعی من است. خیلی طول کشید که او را انتخاب کردم اما شرط و شروطی نگذاشتم که به زور آنها رابطه را حفظ کنم. مهریه ام یک سکه است. نمی توانم درک کنم که ۲ خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می زنند.

نیوشا ضیغمی  فارغ التحصیل رشته روانشناسی و متولد ۱۸ تیر سال ۱۳۵۹ می باشد. در دوره بازیگری کانون سینما گران جوان با سریال «در چشم باد»مسعو جعفری جوازانی در سال ۱۳۸۲ کار حرفه ای را آغاز کرد.

nioosha-zeyghami105

نیوشا ضیغمی فرزند محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور است.

خواهر نیوشا ضیغمی روشا ضیغمی متولد ۲۹ دی ماه ۱۳۶۹ از بازیگران سینما می باشد. روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کار هنری را با گرافیک آغاز کرده است. اولین تجربهٔ وی در عرصه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی است و همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی شد.

مخالفت پدر و مادر نیوشا ضیغمی برای بازیگری :

وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد./ شما نیوز

11

کد خبر: 55178078

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 17
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 10
 • ali IR ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  27 9
  خانم ضیغمی خدا خودت شوهرت و بچه نازت را حفظ کنه .البته اونهایی هم که در خارج بچه شون را بدنیا میارند هم حفظ کنه اما تو نسبت به اونهایی که بچه شون را اونور بدنیا می اورند و فکر می کنند نسبت به بچه های اینور مزیت دارند خودت و بچه ات هزار مزیت نسبت به انها داری .چون مردم میدونند ریاکار نیستی
  • مونا IR ۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
   2 0
   اینم کرونا نگذاشته والا میرفت اونور... بچش بدنیا میورد.
 • IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  35 5
  فقط مونده فیلم وعکس رفتن به دستشوئی و حمام رفتنش را بزارن
 • IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  5 3
  هنرپیشه و اینهمه زایمان
 • ایرانی IR ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  11 1
  ایشان و دیگر همتایان او با به نمایش گذاشتن خود درحوزه تبلیغات وزندگی خصوصی خود تبدیل به عروسک خیمه شب بازی شده اند و عقده دیده شدن دارند و با این کارشان آبروی هنر و هنرمند بودن را برده اند.
  • IR ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
   2 0
   بله واقعا
 • IR ۲۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  1 1
  بچه ای که اون ور به دنیا میاد پاسپورتش خیلی ارزشش بیشتر از اینجاست منم میتونستم بچه ام رو اونجا به دنیا میوردم
  • احسان IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
   2 2
   امثال تو هرجاباشین ارزشی ندارین!
 • IR ۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
  2 0
  اینا چی فکر میکنن
 • فرشاد IR ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
  4 0
  لطفا واژه های هنرمند و هنرپیشه را درمورد اینها بکارنبرید! اینان فقط بازیگر و مطربچی سینما هستند!!!
  • یاسر IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
   7 0
   بسیارعالی! مطربچی درست تره
 • مونا IR ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
  6 0
  اینم اگه کرونا نبود بچش میبرد اونور بدنیا میورد.. کرونا نزاشته
 • بالام جان IR ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
  4 0
  یک مطربچی به مطربچی های آینده سینما اضافه شد!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • گلسا IR ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  6 0
  واقعا به ما چه که بچت به دنیا اومده که عکس میزارین
 • DE ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
  0 1
  خوشا به سعادت بچش
 • الهام IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
  5 0
  چرا این مسخره بازیا تموم نمیشه
 • السا مختاری IR ۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
  1 0
  اه اه بدم میاد از اینا که حتی زایمانشونم می ذارن آخه از مرد غریبه شرم کنید اه اه واقعا این بازیگران تا توی یه کلیپ کوتاه تو یه یه قسمت که بازی میکنن ها حول ورشدن میدارع و از خوابیدن لخت تا کفن کردنشون رو نشون میدین اه دیدیم بابا شما خوشکل یه جوری فیلم زایمانشو گذاشته انگار هیچ کی بچه نداره فقط این داره همه اینجا خرن و نمیزایند و فقط اون میزاد حالا زادن شون رو به ما پز میدن اه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 8 + 6 =

  پربازدید

  پربحث

  آخرین اخبار