سرهنگ سید محمد موسوی فرمانده انتظامی شهرستان گچساران، قتل 4 نفر در پی درگیری در یک پیتزافروشی را تکذیب کرد و گفت: علت درگیری اختلاف خانوادگی بوده است.

قتل 4 نفر در پی درگیری در گچساران تکذیب شد و واقعیت ماجرا مشخص شد.

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان گچساران خبر مربوط به کشته شدن ۴ نفر در درگیری شب گذشته در پیتزا سرای سارای واقع در کوی کارکنان را شایعه فضای مجازی اعلام کرد.

سرهنگ سید محمد موسوی فرمانده انتظامی شهرستان گچساران اظهار داشت: خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه بر اثر درگیری در شهرستان گچساران ۴ نفر براثر تیراندازی کشته شدند.

تکذیب درگیری منجر به قتل ۴ نفر در گچساران

وی با رد این خبر افزود: خبر منتشر شده در فضای مجازی به شدت تکذیب شده و آمار ارائه شده مبنی بر کشته شدن ۴ نفر در درگیری، دروغ و کذب بوده و علت درگیری اختلاف خانوادگی بوده که ضاربین شناسایی و اقدامات جهت دستگیری در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی از مردم خواست از بازنشر این اخبار دروغ در فضای مجازی خودداری کرده و از تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عامل انتشار این شایعه خبر داد.

سرهنگ موسوی در پایان ضمن هشدار به انتشار دهندگان خبر بیان داشت سایتها از نشر هرگونه اخبار و شایعه پراکنی که موجب بر هم زدن نظم و آرامش عمومی و تشویش اذهان عمومی می شود جدا خودداری کنند.

کد خبرنگار: ۱
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

آخرین اخبار

لینک‌های مفید