علیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد: وضعیت کاشان بحرانی است و تاکنون ۳۸۰ نفر به ویروس مبتلا شده‌اند.<br/> 

به گزارش سلام نو ،سیدعلیرضا مروجی ضمن اشاره به آخرین آمار مبتلایان با ویروس کرونا در منطقه کاشان اظهار داشت: وضعیت در کاشان و آران و بیدگل همچنان بحرانی است به نحوی که یک هزار و 256 بیمار مشکوک در بیمارستان شهید بهشتی و سیدالشهداء بستری شدند و اقدامات درمانی از همان ابتدا روی آنان انجام شده است.

وی با بیان اینکه با اقدامات درمانی صورت گرفته و تلاش کادر درمان بیمارستان 763 بیمار بهبود پیدا کرده و از بیمارستان مرخص شدند، افزود: با ارسال نمونه‌ها به آزمایشگاه مرکزی تهران 380 مورد مثبت اعلام شده و 156مورد نیز منفی اعلام شده است و بقیه جواب نمونه‌ها تاکنون به دست ما نرسیده که به محض دریافت اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن اشاره به افراد فوت شده در منطقه کاشان بر اثر بیماری حاد تنفسی ابراز داشت: از میان این افراد فوت شده آزمایش ویروس کرونا 35 مورد آنان مثبت اعلام شده و 12 مورد آنان نیز منفی اعلام شده و جواب مابقی آنان نیز تاکنون با دست ما نرسیده است.

وی ضمن اشاره به رعایت بهداشت فردی توسط شهروندان گفت: لازم است شهروندان تا حد امکان در خانه بمانند و فقط برای ترددهای ضروری از منازل خارج شوند تا بتوانیم با ماندن در خانه از شیوع این ویروس جلوگیری شود.

/رکنا

کد خبرنگار: ۱
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

آخرین اخبار

لینک‌های مفید