۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
کد خبر: 30971392
1 false

همزمان با نمایش فیلم سینمایی جوکر در آمریکا اقدامات امنیتی در این کشور افزایش پیدا کرده این در حالی است که این فیلم با استقبال مواجه شده و در صدر فروش هفتگی سینماهای آمریکا قرار دارد.

به گزارش سلام نو به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم جوکر با بازی ژاکوئین فینکس در نقش آرتور فلک (جوکر) در آمریکا اکران شده و در هفته اول اکران به فروش 93 میلیون دلاری رسیده است.

این فیلم به دلیل نمایش خشونت و بیماری روانی باعث بحث و جنجال شده و همین موضوع موجب شده سینماها و ادارات پلیس به دلیل نگرانی از مورد تقلید واقع شدن این شخصیت، اقدامات امنیتی را افزایش دهند. در طول آخر هفته، تماشاگران در یک اکران فیلم جوکر در لانگ بیچ، کالیفرنیا پس از گزارش‌های دروغین تیراندازی، از سینما گریختند.

نقدهای مربوط به فیلم نیز متفاوت است. ایندیپندنت به این فیلم چهار ستاره داد و جوکر فینکس را «شخصیتی تأثیرگذارتر و بیشتر متفکر و درونگرا نسبت به چهره هیت لجر در شوالیه تاریکی [کریستوفر] نولان» خواند.

نشریه تلگراف فیلم را «باشگاه مبارزه برای زمان ما» دانست. هرچند، گاردین آن را «به شدت جدی و بسیار سطحی» نامید و به آن لقب «ناامیدکننده‌ترین فیلم سال» داد.

/ایلنا

کد خبرنگار: ۱
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

آخرین اخبار

لینک‌های مفید