با مادرم اختلاف داشتم و باعث شد از او کینه به دل بگیرم. دوربین های مداربسته خانه را قطع کردم تا صحنه قتل ضبط نشود. حتی بعد از قتلها، شیرینی میان همسایه ها تقسیم کردم.

جزییات قتل عام خانوادگی در تهران / دختر سنگدل: بعد از قتل‌عام خانواده میان همسایه‌ها شیرینی پخش کردم!

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، پرونده دختر جوان که با همدستی پسرمورد علاقه اش و دوست او سه نفر را به قتل رسانده و اموالی از خانه مقتولان سرقت کرده بودند با صدور جلب به دادرسی به دادگاه ارسال شد .

سیزدهم اسفند سال گذشته جسد زن میانسال ایرانی و شوهر افغانی او در حمام خانه شان در طبقه پنجم ساختمانی در بلوار ابوذر پیدا شد. این در حالی بود که در بازرسی خانه ، آنها بقایای جسد دختر جوان خانواده را در بشکه اسیدی که در آنجا قرار داشت پیدا کردند.

شواهد نشان می داد ۴۰ روز از این جنایت گذشته و هیچ اثری از دختر دیگر خانواده نبود. این دختر اختلاف شدیدی با مادرش داشت. با کشف این سرنخ ، دختر جوان تحت تعقیب قرار گرفت و بازداشت شد. با اعتراف او راز این جنایت فاش شد و دو مرد که همدست او بودند نیز بازداشت شدند.

متهمان روانه زندان شده و چند روز پیش برای آخرین دفاع به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند. عامل اصلی این جنایت ها به بازپرس پرونده گفت : دختر خانواده و پسر مورد علاقه او نقشه این جنایت را طراحی کرده و گفتندبابت هر قتل هر کدام ۱۵۰ میلیون تومان به من می دهند. آن شب به عنوان میهمان به آن خانه رفتم. ابتدا با ضربه جام کریستال آن زن و شوهر را که کشتم. دختر زن میانسال را هم  با دارو بیهوش کردم و بعد از آنکه با سیم شارژر خفه اش کردم ،جسد را در بشکه اسید انداختم.

دختر خانواده نیز در دفاع از خود گفت :با مادرم اختلاف داشتم و باعث شد از او کینه به دل بگیرم. دوربین های مداربسته خانه را قطع کردم تا صحنه قتل ضبط نشود. حتی بعد از قتلها، شیرینی میان همسایه ها تقسیم کردم.

سومین متهم پرونده هم  مدعی شد که هدفشان فقط سرقت بوده و فکر نمی کرد که سه قتل رقم بخورد .

والدین مرد افغان برای قاتل قصاص خواستند. پدر زن میانسال و دختر دیگر این زن، برای قاتل قصاص خواستد اما دختر مقتول را بخشیدند.

حبیب ا... صادقی ،  بازپرس شعبه چهارم دادسرای  جنایی تهران در این باره به جام جم گفت : پرونده متهمان با صدور جلب به دادرسی برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد .

۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 5 + 5 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار