Squid Game ، درام هیجان انگیزی که مردم آن را نسخه کره ای The Hunger Games می‌نامند، در گزارش زیر به معرفی حقایق جالب و خواندنی درباره سریال Squid Game پرداخته‌ایم که در ادامه خواهید خواند.

حقایقی جالب و خواندنی درباره سریال Squid Game که با شنیدن آن شگفت‌زده می‌شوید! / تصاویر

به گزارش سلام نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، Squid Game سئونگ گی هون را دنبال می‌کند، کسی که با بدهکاری زیاد زیست خود را در حال ادامه دادن است. با نوشتار حقایق پنهان سریال Squid Game همراه ما باشید.

بازی ماهی مرکب گی هون را دنبال می‌کند که در بازی با مردی مرموز و خوش لباس، که ۱۰۰۰۰۰ پوند به او می‌دهد باید درگیر شود. او مجکوم است که برنده بازی کودکان شود و یک کارت ویزیت که از او دعوت می‌کند تا بازی های بیشتری انجام دهد بگیرد.

گی هون می‌پذیرد و با ۴۵۵ بازیکن دیگر به مکانی اسرارآمیز ربوده می‌شود. در آنجا آنها مجبور به انجام بازی‌های کودکان با عواقب مرگبار برای باختن می‌شوند. Squid Game دارای بسیاری از مفاهیم مشابه Alice in Borderland و بسیاری از فیلم ها و سریال های مشابه است که برای طرفداران آن نمایش جذاب خواهد بود.

فهرست نکاتی که در ادامه نوشتار حقایق پنهان سریال Squid Game خواهید خواند به شرح زیر است:

۰۰۱ همه بازی‌ها را دوست داشت
۰۰۱ در بازی اول اسکن نمی‌شد
۰۰۱ رأی تساوی بود
۰۰۱ هرگز سابقه ای نداشت
۰۰۱ با ستاره دالگونا راحت تر بود
۰۰۱ که ترسید شورش متوقف شد

Squid Game ، درام هیجان انگیزی که مردم آن را نسخه کره ای The Hunger Games می‌نامند، در حال حاضر شماره یک سریال های جهان در Netflix است. و اگر بازی ماهی مرکب را تماشا کرده اید، محبوبیت آن واقعاً تعجب آور نیست.

این سریال همه چیز دارد: بازی های کودکانه قتل محور. صندوق جایزه ۴۵.۶ میلیارد پوند (تقریبا ۵۳ میلیون دلار استرالیا). یک عروسک غول پیکر ۱۰ فوت با چشمان تک تیراندازطور. سربازان با لباس‌های بسته‌ی صورتی با ماسک‌های مخصوص پلی استیشن. میلیونرهای عجیب و غریب با پوشش چهره مات و مبهم.

قرار است کلی اتفاق بیافتد و با اتفاقات زیادی که در بازی Squid Game رخ می‌دهد، طبیعی است که مردم مشغول ارائه نظریه ها و تجزیه و تحلیل این سریال هیجان انگیز برای یافتن حقایق پنهان هستند که در ۹ قسمت این سریال پراکنده شده اند.

به عنوان مثال، نظریه رایج مبنی بر اینکه او ایل نام و گی هون در واقع پدر و پسر هستند؛ تصور بر اساس این واقعیت ساده که پسر گی جون و او ایل نام هر دو به شیر حساسیت دارند و روزهای تولد مشابهی دارند. یا این نظریه وجود دارد که رنگی که یک شرکت کننده در بازی افتتاحیه متاکی Dakakji انتخاب کرده بود مشخص می‌کرد که آنها بازیکن (آبی) یا کارگر (قرمز) می‌شوند.

اما فراتر از نظریه ها، حقایق پنهان کاملاً واضحی نیز در سریال Squid Game وجود داشت. برای مثال دیوارهای سالن شرکت کننده را که به معنای واقعی کلمه هر بازی را از طریق تصاویر روی دیوار نشان می‌دهد، در نظر بگیرید. نکته‌ای که در مقاله بازیگران Squid Game (بازی مرکب) ؛ حقایقی که نباید بدانید ! هم به تفصیل توضیح داده‌ایم.

سپس پیشگویی عمده ای از مرگ شخصیت اصلی رخ داد که در ابتدای سریال اتفاق افتاد. به عنوان مثال، سانگ وو در پایان مسابقه خود را کشت و قصد داشت همین کار را در قسمت ۲ انجام دهد قبل از اینکه دوباره به بازی فراخوانده شود.

به همین ترتیب، Sae-byeok قبل از بازی نهایی دچار شکستگی گردن شد، که شبیه نحوه نگه داشتن چاقو در گلو مردی بود که او را فریب داده بود. جانگ دئوک سو پس از سقوط در بازی پل شیشه ای جان خود را از دست داد، به این ترتیب او در قسمت ۲ از تعقیب کنندگان فرار کرد.

اما چیزی که هیچ کس ندید پیرمرد ۰۰۱، او ایل نام، پشت بازی ها بود. با این حال، با تأمل، در واقع تعدادی سرنخ پنهان وجود داشت که به آن پایان پیچشی شوک‌آلود اشاره می‌کرد. بنابراین بیایید همه سرنخ های پیچشی را که ممکن است در Squid Game از دست داده باشید، تجزیه کنیم.

۰۰۱ همه بازی‌ها را دوست داشت

حقایق پنهان سریال Squid Game ؛ 001 یا محوریت بازی ماهی مرکب ؟!

یکی از بزرگترین سرنخ هایی که نشان می‌دهد ۰۰۱ پشت بازی ها است، دانش عجیب او و عشق به هر بازی است. به عنوان یک فرد پیر، ضعیف و بیمار، اینطور نیست که Oh Il-nam یک بازیکن ایده آل “Squid Game” باشد. در حقیقت، در هر ۴۵۶ شرکت کننده تقریباً کسی حتی نزدیک به سن او وجود نداشت. با این وجود، هر بار که یک بازی انجام می‌شد، ۰۰۱ روی دهانش کف می‌کرد و در برخی موارد، مانند Tug-O-War، او حتی با وجود داشتن تیم ضعیف تر، استراتژی چشمگیری برای پیروزی داشت.

۰۰۱ در بازی اول اسکن نمی‌شد

حقایق پنهان سریال Squid Game ؛ 001 یا محوریت بازی ماهی مرکب ؟!

اگر ۲۵۵ نفر در بازی بچه ها با چراغ قرمز ، چراغ سبز جلوی چشم شما کشته شوند، حداقل کمی وحشت زده می‌شوید، درست است؟ خوب برای بازیکن شماره ۰۰۱ چیزی وحشتناک وجود ندارد.

اوه ایل نام به جای اینکه از اینکه ۵۰ درصد از اطرافیانش مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرند شوکه یا شگفت زده شود، لبخند می‌زد. اما اگر بدانم ماشین کشتار رباتیک غول پیکر طوری برنامه ریزی شده است که هیچ وقت به من ضربه نمی‌زند، هرچقدر هم که حرکت کنم، احتمالاً من نیز عصبانی یا وحشت زده نمی‌شوم.

اگر به آشکارساز حرکت در بالای ۰۰۱ نگاه کنید، به طور متفاوتی با دیگران روشن می‌شود. برای همه شرکت کنندگان دیگر، طرح سبز نیز با یک پوشش سبز همراه بود در حالی که Oh Il-nam و کسانی که به او نزدیک هستند، احتمالاً از هرگونه اشتباه احتمالی جان سالم به در نمی‌برند. در ادامه با نوشتار حقایق پنهان سریال Squid Game همراه فیگار بمانید تا ببینیم ۰۰۱ چگونه محوریت ساختار روایی بازی ماهی مرکب است.

۰۰۱ رأی تساوی بود

حقایق پنهان سریال Squid Game ؛ 001 یا محوریت بازی ماهی مرکب ؟!

وقتی سربازان تصمیم به رای گیری کردند، ۰۰۱ رایی را داشت که برای آزادسازی همه پس از دور اول بسیار حائز اهمیت بود، او اطمینان حاصل کرد که بازی از طریق قانون سوم عادلانه است:

۰۰۱ به شرکت کنندگان اجازه داد تا با رغبت خارج شوند و برگردند، این بدان معنا بود که هیچ کس مجبور به بازی نبود. این حرکت فراتر از تسهیل وجدان ۰۰۱، به این معنی بود که افرادی که برگشتند خسته کننده نخواهند بود زیرا با دانستن این که حذف منجر به مرگ می‌شود، همه چیز شگفت‌انگیزتر می‌شود. و همانطور که در بازی Glass Bridge دیدیم، VIP ها زمانی که همه چیز خسته کننده بود طرفدار بازی ها نبودند.

به علاوه، در پایان این سری، Oh Il-nam فاش کرد که تمام دلیل ایجاد بازی Squid به این دلیل بوده است که این افراد VIP فکر می‌کردند وقتی پول زیادی دارید یا به اندازه کافی، کافی نیست “زندگی سرگرم کننده نیست” زیرا “همه چیز خسته کننده می‌شود”.

۰۰۱ هرگز سابقه ای نداشت

حقایق پنهان سریال Squid Game ؛ 001 یا محوریت بازی ماهی مرکب ؟!

هر شخصیت اصلی Squid Game دارای یک داستانی بود که نشان می‌داد چه چیزی آنها را مجبور به بدهی و بازگشت به بازی کرده است. همه به جز Oh Il-nam.

ما دیدیم که گی هون مشکل قمار شدید دارد، سانگ وو به دلیل کلاهبرداری مالی از مقامات فرار می‌کند، سائ بایوک به شدت تلاش می‌کند تا برای عبور مادرش از مرز کره شمالی پول پرداخت کند و علی یک مهاجر غیرقانونی بود. به مدت شش ماه توسط کارفرمای خود دستمزد نگرفته است. اما برای اوه ایل نام تنها چیزی که می‌دانستیم این بود که او تومور مغزی داشت و هیچ نیازی به پول نداشت.

۰۰۱ با ستاره دالگونا راحت تر بود

حقایق پنهان سریال Squid Game ؛ 001 یا محوریت بازی ماهی مرکب ؟!

اوه ایل نام در انتخاب بازی های انجام شده دستی داشت، او آگاه بود که دور دوم بر روی آب نبات دالگونا تمرکز خواهد کرد. بنابراین وقتی Gi-hun پیشنهاد داد که چتر ستاره را قبل از شروع بازی عوض کند، ۰۰۱، خودداری کرد. در حالی که بریدن ستاره به هیچ وجه آسان نیست، خطوط مستقیم آن را بسیار راحت تر از چتر Gi-hun یا حتی دایره علی انجام می‌دهد.

۰۰۱ که ترسید شورش متوقف شد

حقایق پنهان سریال Squid Game ؛ 001 یا محوریت بازی ماهی مرکب ؟!

هنگامی که شرکت کنندگان پس از یادگیری مجازات کشتن یکدیگر در خوابگاه‌ها شروع به شورش کردند، ۰۰۱ متوجه شد که او در خطر واقعی است و نمی‌توان از او محافظت کرد.

او ایل نام می‌دانست که هدف انتخابی او آسان است، بنابراین به بالای تخت ها رفت و مستقیماً به دوربین ها درخواست کرد تا آشوب ها متوقف شوند. با وجود کشته شدن چندین نفر، پس از آنکه ۰۰۱ ترس های خود را بیان کرد و خاطرنشان کرد که اگر خشونت ادامه یابد، کسی دیگر نمی‌تواند بازی کند – این یک مسئله واقعی برای VIP هایی است که برای تماشای دورهای نهایی حضور دارند – که مرد جلویی قدم برداشت. برای خاموش کردن شورش‌ها … / فیگار

۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 2 + 15 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار