شاهرخ که حضور در تیم‌هایی چون نفت مسجد سلیمان، فجر سپاسی شیراز و مس کرمان را هم در کارنامه دارد درحالی دست به خودکشی زد که پیش از این کار در صفحه شخصی‌اش با انتشار پستی با همه خداحافظی کرده بود.

جزئیات جدید از خودکشی شاهرخ غلامرضاپور / همبازی سابق طارمی خود را از دکل نور استادیوم به پایین پرت کرد!

به گزارش سلام نو به نقل از خبر ورزشی، شاهرخ غلامرضاپور همبازی مهدی طارمی در تیم ایرانجوان بوشهر خودکشی کرده است و متاسفانه جان خود را از دست داد. او در آخرین حضور بازیکن تیم خوشه طلایی بود که به دلیل مصدومیت از ناحیه شکم و البته محرومیت چهار ماهه به خاطر دوپینگ خیلی فرصت بازی و همراهی این تیم را به دست نیاورد و بعد از این بود که به شهر برازجان رفت تا در کنار پدر و مادرش زندگی کند.

شاهرخ که حضور در تیم هایی چون نفت مسجد سلیمان، فجر سپاسی شیراز  و مس کرمان را هم در کارنامه دارد درحالی دست به خودکشی زد که پیش از این کار در صفحه شخصی اش با انتشار پستی با همه خداحافظی کرده بود! و مشخص نیست چرا با وجود این پست نزدیکان او این موضوع را جدی نگرفتند و نتوانستند با امید به زندگی او را به حالت عادی برگردانند.

متاسفانه خبرهای رسیده از برازجان حاکی از آن است که شاهرخ از دکل نور استادیوم تختی شهرش خود را به پایین پرت کرده است! جایی که شاید هیچ کس تصور نمی کرد محل خودکشی این بازیکن آرام و البته با ادب باشد.

شاهرخ که از دوستان صمیمی محمد دانشگر و حسین پورامینی به شمار می رفت به گواه همبازیانش در طول دوران بازیگری حتی آزارش به مورچه هم نرسید و بازیکن سر به زیر و آرامی بود و برخی از همبازیان او می گویند کتاب زیاد مطالعه می کرد؛ به خصوص کتاب های صادق هدایت. جالب اینکه بدانید شاهرخ در تیم ایرانجوان همبازی مهدی طارمی بود و در فصلی که مهدی طارمی در این تیم چهره شد شاهرخ غلامرضا پور هم زننده گل های حساسی برای این تیم بود و می رفت حتی به همراه این تیم صعود به لیگ برتر را تجربه کند.

۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 8 + 2 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار