"اکمال" نوجوان ۱۴ ساله اندونزیایی مدعی است که تخم مرغ گذاری او حدود ۲ سال است که آغاز شده و او از سال ۲۰۱۶ تا کنون ۲۰ تخم مرغ گذاشته است.

پسری که تخم‌ می‌گذارد؛ در ۲ سال ۲۰ تخم گذاشت! / فیلم و عکس

به گزارش سلام نو ، در میان اخبار عجیب و غریب دنیا امروز نام یک پسر تایلندی بیش از همه جلب توجه می کرد، پسری که به گفته ی خانواده اش در طول دوسال اخیر ۲۰ تخم مرغ گذاشته است.

پسر اندونزیایی که تخم مرغ می گذارد

عکس تخم مرغی که پسر نوجوان گذاشت

پسری که تخم‌گذاری میکند؛ در ۲ سال ۲۰ تخم مرغ گذاشت! / فیلم و تصاویر

پسر اندونزیایی در ۲ سال ۲۰ تخم مرغ گذاشت!

"اکمال" ۱۴ ساله با اتفاقی عجیب در بدنش پزشکان را دچار تعجب و سردرگرمی کرد چرا که وضعیت او برای اولین بار در دنیا دیده شده است و تا کنون هرگز چنین موردی در هیچ جای جهان گزارش نشده است.

"اکمال" مدعی است که تخم مرغ گذاری او حدود ۲ سال است که آغاز شده و او از سال ۲۰۱۶ تا کنون ۲۰ تخم مرغ گذاشته است.

پسری که تخم‌گذاری میکند؛ در ۲ سال ۲۰ تخم مرغ گذاشت! / فیلم و تصاویر

این پسر اندونزیایی بارها برای مشکل عجیب و غریبش در بیمارستان بستری شده است و حتی ۲ تا از تخم مرغ ها را درحضور پزشکان گذاشته، پزشکانی که بعد از بررسی ها و آزمایشات هم چنان معتقدند که تشکیل تخم مرغ داخل بدن انسان غیرممکن است .

"اکمال" اهل گوا در اندونزی چندین بار تحت عکسبرداری های دقیق قرار گرفته که تصاویر آن را که حاکی از اثبات وجود تخم مرغ داخل بدنش است .

پسری که تخم‌گذاری میکند؛ در ۲ سال ۲۰ تخم مرغ گذاشت! / فیلم و تصاویر

عکسبرداری که وجود تخم مرغ داخل بدن پسر نوجوان را ثابت کرد

لحظه دردناک تخم مرغ گذاشتن پسر ۱۴ ساله در اندونزی

پدر "اکمال" می گوید:در ۲ سال اخیر پسرم ۱۸ تخم مرغ گذاشته و ۲ تخم مرغ هم در حضور پزشکان و در بیمارستان گذاشت، تخم مرغ هایی که با شکستن آنها متعجب شدم؛ یکبار تخم مرغ را شکستم که محتویات آن کاملا زرد بود و بار دیگر محتویات تخم مرغ کاملا سفید رنگ بود.

پسری که تخم‌گذاری میکند؛ در ۲ سال ۲۰ تخم مرغ گذاشت! / فیلم و تصاویر

به گفته او، اگرچه تلاش برای بیرون آوردن تخم مرغ بسیار دشوار بود، اما این شیء غیرانسانی کاملا سالم از بدن او خارج شد. برخی می گویند که حتما پسرم تخم مرغ درسته بلعیده است اما ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم و خود او هم مطمئن است که چنین اتفاقی نیفتاده. 

به گزارش دیلی استار "کوکوناتس جاکارتا"، آکمال تنها کسی نیست که از این توانایی برخوردار است. در جاکارتا نیز یک مرد بالغ به نام کاکِک سینین مدعی است می تواند تخم بگذارد. با این وجود برخی از پزشکان ادعای آن ها را رد کرده اند. آزمایش ها نشان می دهد که تخم های آنها به مرغ تعلق دارد.

۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 2 + 2 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار