هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از پرداخت وام قرض الحسنه به چهار هزار مددجوی زنجانی خبر داد و گفت: به منظور کمک به رفع نیازهای ضروری و فوری خانواده‌های تحت حمایت ۳ هزار و ۹۵۹ فقره تسهیلات قرض الحسنۀ کارگشایی از محل منابع صندوق امداد ولایت و هم‌افزایی باصندوق‌های همکار پرداخت شده است.

پرداخت وام قرض الحسنه به چهار هزار مددجوی زنجانی

هدایت صفری اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد استان زنجان به منظور ارائه خدمات بهتر به مددجویان، بر اساس نیازها خدمت‌رسانی می‌کند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه بخشی از خدمات کمیته امداد با هدف ایجاد هم‌افزایی در تأمین منابع مورد نیاز برای خدمت رسانی و اثربخشی خدمات ارائه شده به صورت معوض به جامعه هدف این نهاد عرضه می‌شود، افزود: یکی از مهمترین سرفصل‌های خدمتی این نهاد ارائه وام‌های کارگشایی و پرداخت تسهیلات به مددجویان است.

وی ادامه داد: به منظور کمک به رفع نیازهای ضروری و فوری خانواده‌های تحت حمایت ۳ هزار و ۹۵۹ فقره تسهیلات قرض الحسنۀ کارگشایی از محل منابع صندوق امداد ولایت و هم‌افزایی باصندوق‌های همکار از ابتدای سال‌جاری تاکنون به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان پرداخت شده است.

صفری افزود: بر اساس آمارهای موجود تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی به خانواده‌های مورد حمایت کمیته امداد استان زنجان و سایر اقشار نیازمند در قالب کارگشایی  از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۲۰ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد اسنان زنجان با بیان اینکه یکی از خدمات مهم این نهاد در بخش مسکن در کنار احداث، خرید، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان تحت حمایت، کمک به تأمین ودیعه مسکن جامعه هدف این نهاد است، افزود: بر اساس الزامات موجود در این بخش خدمت ودیعه مسکن کمیته امداد به صورت معوض به خانواده‌های تحت حمایت نیازمند دریافت این خدمت ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه با همین رویکرد ۴۰۵ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ودیعه مسکن به خانواده‌های مورد حمایت کمیته امداد استان زنجان ارائه شده است، ادامه داد: منابع مورد نیاز برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه ودیعه مسکن به جامعه هدف این نهاد از ابتدای سال‌جاری تاکنون از محل صندوق امداد ولایت و صندوق‌های همکار تأمین شده است.

کد خبر: 55222987

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 11 =

    پربازدید

    پربحث

    آخرین اخبار