در «چهل روز پس از حاج قاسم؛ روایت سرداری که سرباز شد» اتفاقات و رویدادهای آن روزهای پرتب‌وتاب در سه‌ فصل و با جزییات دقیق به نگارش درآمده است.

«چهل روز پس از حاج قاسم» به بازار آمد

به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، کتابی درباره وقایع‌نگاری رخدادهای بعد از شهادت حاج ‌قاسم سلیمانی به نویسندگی اسماعیل رمضانی با عنوان «چهل روز پس از حاج‌ قاسم» منتشر شد. این کتاب در ۲۸۶ صفحه و با قیمت ۵۸هزار تومان در انتشارات سیمای شرق منتشر شده است.

در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: «چهل روز پس از حاج ‌قاسم» به قلم اسماعیل رمضانی به روایت دقیق و لحظه به لحظه چهل روز پس از شهادت سرداری می‌پردازد که به تعبیر خودش و این کتاب کاهش درجه پیدا کرد و «سرباز» شد.

در سطرهای آغازین این کتاب می‌خوانیم: جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ روزی تلـخ بـود. بسـیاری از ایرانیـان  وقتـی از خـواب نوشـین بامداد رحیل بیدار شـدند، تلخی شـهادت مردی دوست‌داشـتنی را چونان صبحانـه‌ای اجبـاری در دهان‌شـان حـس کردنـد. او رفـت وقتی همـه در خواب نـاز بودنـد. حـالا کلمـات در دهان همه سـخت می‌چرخـد که به جای حاج قاسـم سـلیمانی بگویند: سـردار شهید قاسـم سلیمانی.

در «چهل روز پس از حاج قاسم؛ روایت سرداری که سرباز شد» اتفاقات و رویدادهای آن روزهای  پرتب‌وتاب در سه‌ فصل و با جزییات دقیق به نگارش درآمده است.

این کتاب در سه فصل «سرداری که سرباز شد»، «آه از غمی که تازه شود با غمی دگر» و «قاسم هنوز زنده است» به روایت آن روزهای پرتب‌وتاب می‌پردازد.

بر اساس اعلام ناشر، به ‌زودی مراسم رونمایی از این کتاب برگزار خواهد شد.

کد خبرنگار: ۱۸
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 0 + 0 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  آخرین اخبار

  لینک‌های مفید