نیروهای آمریکایی پس از حمله پهپادهای آمریکایی به خودروهای حامل ابومهدی المهندس، نایب رئیس سازمان حشد شعبی عراق و سردار سپهبد قاسم سلیمانی، دستور پرواز مستقیم و ۲۴ ساعته به ده‌ها جنگنده آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه هوایی عین‌الاسد در عراق دادند.

به گزارش سلام نو، ساعاتی پس از حمله پهپادهای آمریکایی به خودروهای حامل ابومهدی المهندس و سردار قاسم سلیمانی و به شهادت رسیدن آنها، ده‌ها جنگنده آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه هوایی عین‌الاسد در عراق به پرواز درآمدند.

یک منبع امنیتی به شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق گفت: نیروهای آمریکایی پس از حمله پهپادهای آمریکایی به خودروهای حامل ابومهدی المهندس، نایب رئیس سازمان حشد شعبی عراق و سردار قاسم سلیمانی به ده‌ها فروند جنگنده و پهپاد دستور پرواز مستقیم و ۲۴ ساعته بر فراز ساختمان پایگاه هوایی عین‌الاسد در منطقه البغدادی در شهرستان هیت واقع در غرب الانبار را دادند. این پایگاه، مقر مهمی برای نیروهای آمریکایی است.

این منبع افزود: مناطق غربی برای اولین بار شاهد پرواز تعداد زیادی جنگنده آمریکایی بر فراز پایگاه‌های نیروهای آمریکایی بودند، همزمان با این پروازها، تفنگداران دریایی آمریکا نیز جهت آمادگی برای هرگونه حالت فوق‌العاده‌ای عملیات‌های شناسایی را در مناطق بیابانی نزدیک به پایگاه‌هایشان آغاز کردند.

/ایسنا

کد خبرنگار: ۱۸
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

آخرین اخبار

لینک‌های مفید