بعد از آنکه هفته گذشته روند قیمت گذاری بیتکوین در برابر دلار کاهشی شد و زیر 10 هزار دلار رسید، هم اکنون این روند برعکس شده و هر بیتکوین به 10300 دلار رسیده است که تحلیگران را به پیش بینی قیمت های بالاتر سوق می دهد هرچند که موانع راه را باید در نظر گرفت

به گزارش سلام نو، طی هفته گذشته شاهد کاهش قیمت بیت کوین تا زیر ۱۰ هزار دلار  در برابر دلار آمریکا بودیم. ولی اخیرا قیمت بیت کوین بالا رفته و بیشتر از ۱۰۲۰۰ دلار در برابر دلار آمریکا معامله می‌شود.

بیت کوین در حال حاضر بالاتر از ۱۰۳۰۰ دلار معامله می شود ولی برای رسیدن به ۱۰۵۰۰ و ۱۰۶۰۰ دلار با موانعی مواجه است. اگر بیت کوین منطقه مقاومت ۱۰۶۰۰ دلار را بشکند، قیمت آن بالاتر از این هم خواهد رفت.

قبلاً تلاش‌هایی برای فراتر رفتن قیمت بیت کوین از ۱۰۵۰۰ و ۱۰۶۰۰ دلار وجود داشت ولی ناموفق بود. آخرین اوج قیمت بیت کوین ۱۰۵۱۳ دلار بود و قیمت آن در حال حاضر رو به کاهش است.

قیمت بیت کوین احتمالاً پیشنهاد هایی نزدیک به سطح ۱۰۲۲۵ دلار خواهد داشت. اگر از قیمت ۱۰۲۰۰ دلار بیت کوین حمایت نشود، می تواند دوباره تا ۱۰ هزار دلار پایین بیاید. اگر قیمت بیت کوین از ۱۰۶۰۰ دلار رد شود می تواند تا ۱۰۸۰۰ و ۱۱ هزار دلار شتاب بگیرد./ تسنیم

کد خبرنگار: ۱
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

لینک‌های مفید

آخرین اخبار